wmaraci reklam

Adsense tahmini kazanclar yalan

14 Mesajlar 2.145 Okunma
wmaraci reklam

MaskeliEskiya MaskeliEskiya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Coder
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Tahmini kazancim 1400 tl gosteriyor ama bakiyeye aktardigi para 450 tl ilk defa boyle bi sorunla karsilastim cok dusus yasiyorum normalde aylik adsense kazancim 5 bin tl nin altina duşmezdi ne olduysa bu sene oldu ihlal yedim bi sürû sorunla karsilastim lutfen aranizda bilenler varsa soruni soyleyebilirlermi.

wmaraci
reklam

hlsbhr hlsbhr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Kumaş AR/GE Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 887
  • Beğeniler 189 / 192
  • Ticaret 0, (%0)
Biraz daha açıklama eklersen daha anlaşılır olur

İf you fight, you won't always win. But if you don't fight, you will always lose.

• Üyelik 11.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Coder
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
ne gibi aciklama yapabilirimki google neden boyle diyr soru sordum

OguzSDK OguzSDK Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** O**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 52 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
aslında mantıken adı üstü TAHMİNİ :D

wmaraci
wmaraci

Thyphoon Thyphoon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 165 / 186
  • Ticaret 2, (%100)
Koskoca firmanın işi gücü yok sadece sana takmış ve yanlış gösteriyor :) Sorunu kendinde aramayı düşündün mü? Kendin yazmışsın bir sürü ihlaller yedim ıvır zıvır diye. Geçersiz tıklamaları kesmiş ve bakiyen budur diyor. Aynı şekilde hem adsense kullanıyorum hem adwords kullanıyorum, adwords bu ay 730 tl geçersiz tıklamaları geri iade etmiş hesabıma bu kadar adil bir firma yani. Adsense hesabımda ise tahminiden daha fazla kesinleşti. Demek ki her şeyim doğal ve güzel işliyor. Buna göre de sende bir şeyler doğal işlemiyor. Sorunu kendi sitelerinde aramalısın. Sitelerine göz at reklam alanlarını düzelt bu kadar 1400 de 1000 kesinti normal değil bu kadar geçersiz tıklama varsa bir yerlerde sorun vardır hesabın bile kapanabilir.
Karikaturname swerty111

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Coder
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Allah Allah ihlal yedigim konu kendi hatamdan kaynaklandi zaten Başkasinin bi konusu kopy past yaptigim icin oldu onu ztn duzeltim 3 gunden beri onay vermedi ztn

ozianna ozianna Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / K
  • Meslek emlak
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** U**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 0 / 13
  • Ticaret 0, (%0)

Thyphoon adlı üyeden alıntı

Koskoca firmanın işi gücü yok sadece sana takmış ve yanlış gösteriyor :) Sorunu kendinde aramayı düşündün mü? Kendin yazmışsın bir sürü ihlaller yedim ıvır zıvır diye. Geçersiz tıklamaları kesmiş ve bakiyen budur diyor. Aynı şekilde hem adsense kullanıyorum hem adwords kullanıyorum, adwords bu ay 730 tl geçersiz tıklamaları geri iade etmiş hesabıma bu kadar adil bir firma yani. Adsense hesabımda ise tahminiden daha fazla kesinleşti. Demek ki her şeyim doğal ve güzel işliyor. Buna göre de sende bir şeyler doğal işlemiyor. Sorunu kendi sitelerinde aramalısın. Sitelerine göz at reklam alanlarını düzelt bu kadar 1400 de 1000 kesinti normal değil bu kadar geçersiz tıklama varsa bir yerlerde sorun vardır hesabın bile kapanabilir.

Valla bizim millet böyle çabucak köşeyi döneyim zihniyetiyle hareket ediyo. Kimbilir ne yaptı da ihlal yedi. Google az bile yapmış. Yahu ne zaman öğrenicez kurallara uyup adam gibi para kazanmayı. Kimbilir ne yaptı belki kendi tıkladı belki arkadaşlarına tıklattı. Adam sana bir nimet sunmuş o nimetin kıymetini bil ya
Karikaturname swerty111 noktapanel

kişi bu mesajı beğendi.

ozianna ozianna Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / K
  • Meslek emlak
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** U**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 0 / 13
  • Ticaret 0, (%0)

MaskeliEskiya adlı üyeden alıntı

Allah Allah ihlal yedigim konu kendi hatamdan kaynaklandi zaten Başkasinin bi konusu kopy past yaptigim icin oldu onu ztn duzeltim 3 gunden beri onay vermedi ztn

Başkasının konusunu niye copy paste yapıyosun ki? Zaten başlı başına sadece bu yeter ben Google olsam tamamen kapatırım hesabı. Sen başkasının konusunu copy paste yapmanın ne kadar iğrenç bişey olduğunun bilmem farkında mısın? Düşünsene ben bir konuyu araştırmışım gece oturup onu yazmışım saatler harcamışım sonra bi Allahın uyanık kulu da gelmiş copy paste yapmış. Ne güzel İstanbul be :cool: resmen bilgi hırsızlığı. Ha markete girip cebine bir şey atmışsın ha da benim sitemden bilgi çalmışsın fark ne?
yb79 gaste webtasarim70

kişi bu mesajı beğendi.

gaste gaste webibo.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilişim uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** O**
  • Mesajlar 632
  • Beğeniler 114 / 346
  • Ticaret 4, (%100)
Sen en iyisi konuyu kapat yoksa dövecekler seni :)
hlsbhr

kişi bu mesajı beğendi.

Yok imza falan

Stark_IV Stark_IV Sosyal Medya Virtüözü Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 607
  • Beğeniler 0 / 155
  • Ticaret 25, (%100)
Boş muhabbet yapma :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al