Adsense Tıklamayı Arttıran Yöntemler ve (illegal yöntemler)

24 Mesajlar 3.208 Okunma
smmexpress

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)
bergamadan Birader 36 yaşında adamsın. Konuyu açan sensin. Millete şöyle şöyle şeyler var ama önce siz yazın ben de yazarım belki diye çocukça şeyler yazmışsın. Ya paylaş, isteyen olursa paylaşır ya da paylaşma kendine sakla. Çocuk parkına çevirdiniz forumu.
Ne yöntem anlatırsan anlat adı üstünde illegal. Burada bir sürü insan Adsense alamamaktan şikayet ediyor. Sen kalanın da elindekini banlatmak için işgüzarlık yapıyorsun. Anlatma daha çok hayrın dokunur.
hozturk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

hozturk hozturk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Pazarlama Satış işindeyim
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 19 / 44
  • Ticaret 7, (%86)

bergamadan adlı üyeden alıntı

bakın arkadaşlar bu konu biraz ileri düzeybir konu.
Türk webmasterları olarak bazılarımız çok bilgili olmamıza ragmen bencillikten ve nedendir bilinmez gizli yöntemlerini sırgibi saklarlar. Ama bazıları vardır yöntemleriyle deli paralar kazanırlar.

Sürekli sır gibi saklamak, bencillik yapmak, paylaşmamaktan bahsediyorsunuz, ama hala ısrarla anlatmıyor, siz anlatırsanız ben de anlatırım tavrına devam ediyorsunuz... Bence sizin de bildiğiniz bir şey yok, milletten bir şey öğrenebilir miyim diye, blöf yapıyorsunuz.... Şahsi görüşüm, yanılıyorsam sorun değil anlatın yöntemi, ben yanlış düşünmüş olayım, siz de bencillik yapmamış olursunuz olur biter.

flatcast flatcast http://www.flatcast.fr Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)
Bazi kisilerde ozel program var programin nasil oldugunu bilmiyorum ama istediginiz ulkeden reklamlariniza tikliyor gunde en az 200 tl kazandiriyor. Tiklamalari adsense hemen bilemiyor en az uc dort ay ayda 4000 tl kazandiriyor .Siteye tiklamaya giren kisiler hepside googleden geliyor ama programi olan kisiye hic nasil oldugunu nasil yaptigini sormadim.

Degerini bilki degerin bilinsin
----------------------------------

bergamadan bergamadan Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek web master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 8 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

flatcast adlı üyeden alıntı

Bazi kisilerde ozel program var programin nasil oldugunu bilmiyorum ama istediginiz ulkeden reklamlariniza tikliyor gunde en az 200 tl kazandiriyor. Tiklamalari adsense hemen bilemiyor en az uc dort ay ayda 4000 tl kazandiriyor .Siteye tiklamaya giren kisiler hepside googleden geliyor ama programi olan kisiye hic nasil oldugunu nasil yaptigini sormadim.

çok teşekkür ederiz flatcast. Evet arkadaşlar benim amacım bu konu ile web sitelerine aylarını yıllarını veren onca emek harcayan emektar arkadaşlarımızın gözünü açmak

wmaraci
wmaraci

TeyzenTevfik TeyzenTevfik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 38 / 39
  • Ticaret 8, (%88)
Visual basic ile google da 3-5 site dolaşıp kendi sayfana yönlendirebilirsin. Yin visual basic yardımıyla senin sitene geldiğinde koordinatları girerek reklama tıklatır, telnet ile de modemi resetlersin. Ha modemi resetlemek çözüm mü değil. Onun için de tarayıcı ayarlarından çerezleri tarayıcı kapanana kadar saklasını seçip konum ayarlarından da hiçbir sitenin seni takip etmesine izin vermezsin.

• Üyelik 24.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 19 / 44
  • Ticaret 7, (%86)

çok teşekkür ederiz flatcast. Evet arkadaşlar benim amacım bu konu ile web sitelerine aylarını yıllarını veren onca emek harcayan emektar arkadaşlarımızın gözünü açmak

Emek savunucusuyum diyorsun yani? Reklam verenlerin emekleri ne olacak? Aslında hiç alakasız kişiler reklama tıklayacak adamın cebinden çıkan paranın bir kısmı adsenseye, bir kısmı sana gelecek, bu işten adsensenin hiç bir zararı olmayacak tüm zarar reklam veren firmanın olacak, onun emeğini parasını da savunur musun?

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)
Ben hileyi hurdayı savunmuyorum ama şu AdSenseyi kendinizden akıllı görmeyin, kendinizi küçük düşürmeyin. Alt tarafı bir robot üstelik sadece Türkiyede ki forumlar da gezip hile ile uğraşan tek millet bizmişiz gibi savunmayın. İlla ki belli başlı taktikleri var yabancılar bizi aşmış bu konuda Türkçe olmayan forumları inceleyerek görebilirsiniz zaten.

• Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek web master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 8 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Bakın arkadaşlar ben 6 yıl önce web siteleriyle uğraşmaya başladım. Evet açık açık söylürüm sitelerime çok ama çok emek harcadım yıllarımı verdim.

Benim tek istediğim benim gibi sitelerine gercek emek harcıyanların gercekleri öğrenmesi.

Ek Olarak:

TeyzenTevfik adlı üyeden alıntı

Visual basic ile google da 3-5 site dolaşıp kendi sayfana yönlendirebilirsin. Yin visual basic yardımıyla senin sitene geldiğinde koordinatları girerek reklama tıklatır, telnet ile de modemi resetlersin. Ha modemi resetlemek çözüm mü değil. Onun için de tarayıcı ayarlarından çerezleri tarayıcı kapanana kadar saklasını seçip konum ayarlarından da hiçbir sitenin seni takip etmesine izin vermezsin.

çok ama çok teşekkür ederiz

• Üyelik 24.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 19 / 44
  • Ticaret 7, (%86)

Bakın arkadaşlar ben 6 yıl önce web siteleriyle uğraşmaya başladım. Evet açık açık söylürüm sitelerime çok ama çok emek harcadım yıllarımı verdim.

Benim tek istediğim benim gibi sitelerine gercek emek harcıyanların gercekleri öğrenmesi.

Hala emek diyorsun, öğrenmek diyorsun ama ortada hiç bir şey yok..... Arkadaş demiş ya çocuk parkına çevirdiniz diye çok doğru

• Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek web master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 8 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

Muhammed adlı üyeden alıntı

Ben hileyi hurdayı savunmuyorum ama şu AdSenseyi kendinizden akıllı görmeyin, kendinizi küçük düşürmeyin. Alt tarafı bir robot üstelik sadece Türkiyede ki forumlar da gezip hile ile uğraşan tek millet bizmişiz gibi savunmayın. İlla ki belli başlı taktikleri var yabancılar bizi aşmış bu konuda Türkçe olmayan forumları inceleyerek görebilirsiniz zaten.

çok teşekkür ederim tamamen aynı düşünçedeyiz

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al