wmaraci reklam

adsense türkçe reklamlar nasıl engellenir

3 Mesajlar 509 Okunma
smmexpress

j700 j700 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Otel
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 1263
  • Beğeniler 214 / 215
  • Ticaret 1, (%100)
sitem türkçe ama ben sitemde türkçe reklam çıksın istemiyorum zaten günde 1-2 tık anca alıyorum yabancı çıksın birde öyle deneyecem dolar 5 tl oldu eminim daha az tık alsam bile kazanç olarak daha fazla kazanırım türkler tık bası 10 kuruş anca veriyor yabancılar 5 cent verse bile 25 kuruş yapıyor

wmaraci
reklam

drmd drmd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 125 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam reklamlar bazen ziyaretçinin girdiği sayfalara göre gösterilir. Yani buna müdahale edemeyiz.

Diğer nokta ise Adsense Türkiye ile hesap açtığımız için reklamlar Türkçe çıkar. E yabancı adsense için de yabancı bir ülkenin (dili ya da dillerinden biri İngilizce olan) adsense web adresinden kaydolmak gerekiyor.
Kaydoldunuz diyelim, bu kez de içeriğinizin İngilizce olması gerekiyor. Manuel incelemede red yersiniz aksi takdirde.

Ama belirtmeliyim ki daha önce denemedim. Belki başka bir yolu vardır. Varsa arkadaşlar yazar ben de bilgilenmiş olurum.

Yazı ağırlık tema arıyorsanız PM.

halitaga halitaga WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 840
  • Beğeniler 351 / 212
  • Ticaret 1, (%100)
Giren kişinin çerezlerine göre reklam çıkıyor. Siteye Çinli girerse çince alman girerse almanca reklam çıkar.

Yani ben sitemde örnek çinçe reklamlar göstermek istiyorum dersen içeriğin çince olacak. Çinlilerin girmesi gerek.

Not. Özel bir adsense almana gerek yok.
aliveli

kişi bu mesajı beğendi.

imzam yok
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al