wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense uzmanları bakabilir mi?

16 Mesajlar 1.708 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

batukay batukay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)

jorphy adlı üyeden alıntı

önemli olan kullanıcıların sırf reklam için girmiş olmamasıdır.

TO sayısına yanlış yerden bakıyorsunuz. %100'ü geçmiş olmalı.

pinli pinsiz olması farketmez TO düşük olmalı başka çaresi yok, bunun yerine farklı reklamcıları tercih edebilirsin adsense dışında..

Sayın adsense uzmanı kardeşlerim cahilliğime verin. Sadece benim değil Adsense'nin sertifikalı uzmanlarının da cahilliğine verin. Hatta ve hatta Adsense'nin de cahilliğine verin. Bu t.o'nun yüksek olmasının ban sebebi olduğunu bilmediğimiz için. Kaynağınız nedir ? Hiçbir banın t.o ile ilgisi yok. Eğer gerçek kullanıcılarsa isterse %100 olsun ki bu imkansız gibi bir şey.

wmaraci
reklam

hRSor hRSor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 654 / 134
  • Ticaret 5, (%100)
Reklamlara tıklatmak yasaktır. Eninde sonunda hesabınız banlanacaktır.

Shooter Shooter WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Medya Uzman
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 528
  • Beğeniler 25 / 69
  • Ticaret 12, (%100)
Adsense uzmanı olmaya gerek yok bunun için. Yapılan olay politika ihlali kusura bakma. Reklam tıklama zorunluluğu veya reklama teşvik yasaktır. Kısıtlamadan sonra ki ihlalde ban yersiniz bilginize.

jorphy jorphy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Profesyonel Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 968
  • Beğeniler 101 / 284
  • Ticaret 9, (%100)

batukay adlı üyeden alıntı

Sayın adsense uzmanı kardeşlerim cahilliğime verin. Sadece benim değil Adsense'nin sertifikalı uzmanlarının da cahilliğine verin. Hatta ve hatta Adsense'nin de cahilliğine verin. Bu t.o'nun yüksek olmasının ban sebebi olduğunu bilmediğimiz için. Kaynağınız nedir ? Hiçbir banın t.o ile ilgisi yok. Eğer gerçek kullanıcılarsa isterse %100 olsun ki bu imkansız gibi bir şey.

aynen zaten bunu kimse bilmiyor adsense uzmanları da bilmiyor %1000 olsada to ban yemenin kesin olmadığını, bi sen biliyorsun

bide dalga geçer gibi konuşuyorsun, garip.

trafiği kesin ve yüksek oranda sizin sağlayamayacağınız şekilde T.O %100 olursa ban yemezsiniz.

örn: CPC trafiğinden gelen T.O oranından ban yemezsiniz, T.O ban sebebi değildir, T.O'ını siz sağlarsanız ban yersiniz.

sırf " t.o oranını siz sağlarsanız ban yersiniz mi" yazmam gerekiyor anlayabilmen için anlayamadım.

wmaraci
wmaraci

batukay batukay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)

aynen zaten bunu kimse bilmiyor adsense uzmanları da bilmiyor %1000 olsada to ban yemenin kesin olmadığını, bi sen biliyorsun

bide dalga geçer gibi konuşuyorsun, garip.

trafiği kesin ve yüksek oranda sizin sağlayamayacağınız şekilde T.O %100 olursa ban yemezsiniz.

örn: CPC trafiğinden gelen T.O oranından ban yemezsiniz, T.O ban sebebi değildir, T.O'ını siz sağlarsanız ban yersiniz.

sırf " t.o oranını siz sağlarsanız ban yersiniz mi" yazmam gerekiyor anlayabilmen için anlayamadım.

"pinli pinsiz olması farketmez TO düşük olmalı başka çaresi yok, bunun yerine farklı reklamcıları tercih edebilirsin adsense dışında.."
Çok özür diyorum bunu yanlış okumuşum. Sizden çözüm iştemiş çözüm olarak t.o yu düşürmeniz lazım demişsiniz.

jorphy jorphy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Profesyonel Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 968
  • Beğeniler 101 / 284
  • Ticaret 9, (%100)

batukay adlı üyeden alıntı

"pinli pinsiz olması farketmez TO düşük olmalı başka çaresi yok, bunun yerine farklı reklamcıları tercih edebilirsin adsense dışında.."
Çok özür diyorum bunu yanlış okumuşum. Sizden çözüm iştemiş çözüm olarak t.o yu düşürmeniz lazım demişsiniz.

"T.O düşük tutmanız"

düşük tutmanız
tutmanız
tutabilmek, yapabilmek, çare olan bi durumda yapılabilir bir şeyler olması,
kontrolün sizde olması

adamın sitesi reklam tıklatma sitesi ve sizin konuştuğunuz şeyler çok alakasız, çok gereksiz şeyler.

konu: REKLAM TIKLATMA SİTESİ.
cevabım: TIKLANMA ORANINI DÜŞÜK TUTMAK.

bu kadar yeterli, kendime kızıyorum yazdıkça

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al