wmaraci reklam

Adsense'ye kabul edilmiyorum

8 Mesajlar 2.218 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mirach mirach Hepimiz Gugılız Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar bu adsense'ye 5. başvuruşum beşinde de bu maili yolladılar.Sürekli değiştirip tekrar yolladım ama aynı maili attılar.Destek bölümünü okudum googlenin aynı yazılan gibi başvuruyorum ama kabul etmiyorlar.Ne yapmam gerekir arkadaşlar yardım lütfen.

Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu inceledik, ancak maalesef şu an için AdSense başvurunuzu kabul edemiyoruz.

Başvurunuz, aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir.

Sorunlar:

---------------------

Daha fazla ayrıntı:

---------------------

Daha fazla ayrıntı ve başvurulara yönelik ipuçları için http://www.google.com/support/adsense/bin/answer.py?answer=75109 adresini ziyaret edebilirsiniz...

wmaraci
reklam

TarikMentese TarikMentese Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 474
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
http://adhood.com/ 'a başvur. Eğer yine kabul edilmezse sorun sende demektir :rolleyes:

NovaCep NovaCep WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Sistem Yöneticiliği
  • Konum ABD
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 2980
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 16, (%100)
Sorunlarını yazmıştır sayfa türü falan.

Youtube: NovaMobi Teknoloji

• Üyelik 02.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

TarikMentese adlı üyeden alıntı

http://adhood.com/ 'a başvur. Eğer yine kabul edilmezse sorun sende demektir :rolleyes:

Denerim teşekkürler

NovaCep adlı üyeden alıntı

Sorunlarını yazmıştır sayfa türü falan.

Sorunlarda sayfa türü felan diye bir şey yok yardım bölümünü okudum adresle alakalı gibicesinden birşeyler diyordu 2-3 kere değiştirerek yazdım adresi yine yok aynı nedenle kabul edilmiyorum

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

furkanozden furkanozden Geleceğe hazır mısın? Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2462
  • Beğeniler 98 / 442
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar hep duyarım adsenseye kaydolamadım felan kaç gün hala kabul etmedi. Ben ayni blog adresiyle aynı kişi aynıa adresle kaydoluyorum ama nedense $5 geçince banlanıyorum ya çok gıcık bir durum, en son kaydolduğumda 9. ya kaydolmuştum. Artık bıraktım, vikipedi gibi reklamsız devam edeceğim, hit gelsin yeter, benim amacım insanların yararına olan şeyleri paylaşmak ve insanlara yardım etmek :)

Are you alright?

• Üyelik 02.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

furkanozden adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar hep duyarım adsenseye kaydolamadım felan kaç gün hala kabul etmedi. Ben ayni blog adresiyle aynı kişi aynıa adresle kaydoluyorum ama nedense $5 geçince banlanıyorum ya çok gıcık bir durum, en son kaydolduğumda 9. ya kaydolmuştum. Artık bıraktım, vikipedi gibi reklamsız devam edeceğim, hit gelsin yeter, benim amacım insanların yararına olan şeyleri paylaşmak ve insanlara yardım etmek :)

Banlanma sebebin ne ki?Bende artık vazgeçtim zaten google benim peşimden koşsun :p

Ulker Ulker Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 /
  • Meslek
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 1, (%100)

furkanozden adlı üyeden alıntı

Bir ismi google banladıktan sonra tekrar başvurduğunda açamazsın o isim ile artık kara listeye girmişsin demek bu :) ayrıca düşüncen güzel yan destekler olduktan sonra viki gibi devam et :)

antephaberleri antephaberleri WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
Blogspot bir site aç domainle uyumlu 1 kaç yazı oluştur. Özgün olmasına dikkat et. Sonra adsenseye başvur 2 saat içinde onaylanacaktır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al