freelance iş ilanları

Adsense Yetersiz İçerik

3 Mesajlar 703 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Karargah Karargah WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yazı ustası
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Kolay gelsin arkadaşlar sitemde 15 yazı var adsense başvurusu yaptım yetersiz içerik mesajı aldım. Yazı azlığından ziyade 100 yazı girip tekrar başvuru yapacağım.. Ancak sitemde ne gibi sorunlar var bilemiyorum... Ablayan arkadaşlar sotemi inceleyip yorum yaparlarsa sevinirim.. Site adresi www.bizimbilgi.com

wmaraci
reklam

tecnomedyanet tecnomedyanet Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 312
  • Beğeniler 20 / 55
  • Ticaret 0, (%0)
kardeş sen çok konu açmışsın ama bu konuda

Karargah Karargah WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yazı ustası
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Şu an 67 yazı var doldurdum konu alanlarını adsense başvurusunu yeniledim 10 gün oldu cevap gelmedi. Siteye organik hitte geliyor ama bakalım ne olacak...

Ek Olarak: Karşılama e-postamızda belirttiğimiz gibi, AdSense kodunu sitelerinize yerleştirmenizin ardından AdSense başvurunuz üzerinde ikinci bir inceleme gerçekleştiriyoruz. Bu incelemenin sonucunda, aşağıda belirtilen ihlaller nedeniyle hesabınızı onaylamadık:
Başvurunuz, aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir
Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Siteniz Google AdSense program politikaları veya Web Yöneticisi Kalite yönergeleri ile uyumlu olmadığı için, şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize zengin ve anlamlı içerik sağlayıp, organik trafik alan ve kullanıcılarımıza da iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak veren siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşılamadığını düşünüyoruz.

Aşağıda sitenizde kullanıcı deneyimini iyileştirmenize ve AdSense ölçütlerine uymanıza yardımcı olacak bazı öneriler verilmiştir:

Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.
Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.
Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.

Gelen mesaj acaba sadece içerik mi sorun yoksa tema mı değiştirmeli?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al