freelance iş ilanları

Adsense Yüzsüzlüğü..

3 Mesajlar 738 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

mkara mkara WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 9 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Zamanında ilk ve tek Google Hesabıma blogspot lu bir Hesap eklemiştim (AdSense).
Kabul edilmedi Bıraktım Öylece (Ma*on, İl*uminati vb Konularla alakalı idi 100 bin görüntüleme geçti..).
Şimdi behzatc.org eklemek istedim ama ne link değişebiliyorum ne de kabul ettirebiliyorum.. Her Alan Adı için Yeni Hesap Dediler bende Ablamın Hesabını Kullanayım dedim Girdim ve Başvuru yaptım. Bu Sabah Fark Ettim ki Hesap kendi Hesabım ile birleştirilmiş.. yüzsüzlüğe bak! Şimdi ne yapmam gerekir?
Eski Hesabımdan nasıl URL kaldırırım..

Ek Olarak: Kimse Birşey bilmiyormu ya..

Ek Olarak: Kimse birşey bilmiyor mu ya

http://esgtr.com - EAT SLEEP GAME!
wmaraci
reklam

Gerbelas Gerbelas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 73 / 73
  • Ticaret 10, (%100)
Hocam iki hesabınızın birleştirilmiş olması normal. İki hesaptan birini iptal edebilirsiniz. Adsense panelinden sağ üstteki dişli çarktan girerek yönetici ayarları vs. bölümüne girin. Orada tek yetkili olmasını istediğiniz mail adresini falan girin. Diğer maili de iptal edin, tamamdır.
Yapacağınız şeyi kabaca anlattım. Girmeniz gereken bölümlerin ismi falan farklı olabilir.

markistanbul markistanbul WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Internet Marketing
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Eski hesabınızdaki url yi kaldıramazsınız. Adsense desteği ile iletişime geçtiğinizde sorunu çözüyorlar. Başvuru url si değişmiyor ancak değerlendirme için başka url de reklam kodlarını kullanabiliyorsunuz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al