wmaraci reklam

Adsenseye Başvurdum :)

28 Mesajlar 5.782 Okunma
wmaraci reklam

genckaptan genckaptan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 8 / 4
  • Ticaret 4, (%100)

RoakOne adlı üyeden alıntı

önemli değil. google benim 2,5 aylık sitemi kabul etti şuan 4. ayında rapturk.net bakabilrsin fazla gelir gelmiyo ama olsun. yanlış bişey yapmazsan banlamazlar bence.

example.com u başvuru da kabul etmiyorlar üstat. Bir başka site ismi yazınca da alan sahipliği sorunu çıkarıyorlar. Yani hala alamadım adsense hesabı :mad:

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

komidik komidik www.komidik.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Ben de siteyi açtım, başvuru yaptım, birkaç gün sonra onaylandı. Reklamları yerleştirdim. Ertesi gün baktım reklamlar görünmez olmuştu. Yönetim bölümünden baktığımda sitenin adsense onayının olmadığı yazıyordu. Siteyi kimseye söylemedim ve kendim de reklamlara tıklamadım. Google böyle birşey :p Bir gün bile sürmedi :)

• Üyelik 25.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 8 / 4
  • Ticaret 4, (%100)

komidik adlı üyeden alıntı

Ben de siteyi açtım, başvuru yaptım, birkaç gün sonra onaylandı. Reklamları yerleştirdim. Ertesi gün baktım reklamlar görünmez olmuştu. Yönetim bölümünden baktığımda sitenin adsense onayının olmadığı yazıyordu. Siteyi kimseye söylemedim ve kendim de reklamlara tıklamadım. Google böyle birşey :p Bir gün bile sürmedi :)

Google, adsense hesabını iptal ederse sebebini e-postayla yolluyor olması lazım. En azından benim sitelerimden birisi için "yetersiz içerik" nedeniyle hesabımın iptal edildiğini yazan e-posta atmışlardı.

RoakOne RoakOne Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

genckaptan adlı üyeden alıntı

example.com u başvuru da kabul etmiyorlar üstat. Bir başka site ismi yazınca da alan sahipliği sorunu çıkarıyorlar. Yani hala alamadım adsense hesabı :mad:

http://rapturk.net/adsense.html bak hocam böyle bişey yollayacak sana sende adsense.html olarak kaydediyosun. Alan adını gerçek sahibi olduğunu kanıtlamak maksat. Sonra tekrar başvuruyosun onay mail'i geliyor .

wmaraci

komidik komidik www.komidik.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

genckaptan adlı üyeden alıntı

Google, adsense hesabını iptal ederse sebebini e-postayla yolluyor olması lazım. En azından benim sitelerimden birisi için "yetersiz içerik" nedeniyle hesabımın iptal edildiğini yazan e-posta atmışlardı.

Daha önceki bir sitemde sebep göstermişlerdi, çok tıklama var diye. Fakat bunda sebep yazmıyordu, sebep belirtmek zorunda değildir diye yazıyordu. Ki onay verdiklerinden 1 gün sonra iptal ettiler.

Teşekkürler.

• Üyelik 25.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 8 / 4
  • Ticaret 4, (%100)

http://rapturk.net/adsense.html bak hocam böyle bişey yollayacak sana sende adsense.html olarak kaydediyosun. Alan adını gerçek sahibi olduğunu kanıtlamak maksat. Sonra tekrar başvuruyosun onay mail'i geliyor .

Tamam bir daha deneyim bakalım :)

Ulker Ulker Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 /
  • Meslek
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 1, (%100)

Belki 20 tane adsense hesabım kapandı tekrar açtım şuandada halen aktif 3 tane adsensem var fakat hiç dediğin gibi bir uygulama yapmadım :) sitemin birisinde hesabımı kapatmıştı kapattığı günden sonra sorunları çözdüm ve tekrar aynı hesapla başvurdum ve aynı gün içerisinde kabul edildi ama senin dediğin gibi hiç bir uygulama yapmadım.

ca-pub-6469354202541079 bu kimlik sizin yayıncı kimliğiniz onaylandıktan sonra alıyorsunuz bu kimliği.

RoakOne RoakOne Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

ülker adlı üyeden alıntı

Belki 20 tane adsense hesabım kapandı tekrar açtım şuandada halen aktif 3 tane adsensem var fakat hiç dediğin gibi bir uygulama yapmadım :) sitemin birisinde hesabımı kapatmıştı kapattığı günden sonra sorunları çözdüm ve tekrar aynı hesapla başvurdum ve aynı gün içerisinde kabul edildi ama senin dediğin gibi hiç bir uygulama yapmadım.

ca-pub-6469354202541079 bu kimlik sizin yayıncı kimliğiniz onaylandıktan sonra alıyorsunuz bu kimliği.

yeni bir uygulama bu. önceden yoktu bende sitem için daha yeni reklam aldım bunu istedi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al