wmaraci reklam

Adsenseye güvenip site açanlar okuyun ?

10 Mesajlar 1.098 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

haber58 haber58 Doğruluk dost kapısı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1772
  • Beğeniler 424 / 491
  • Ticaret 47, (%100)
Geçen bir paylaşımda şunlar yazıyordu. Herkes zengin olmayı istiyor, ama kimse çalışmayı sevmiyor. Herkes cennete girmek istiyor ama kimse ibadet etmiyor diye … Kısa yoldan emek vermeden çalışmadan kazanmak isteyenlerin tek düşündüğü şey adsense …

Arkadaşlar yineliyorum ADSENSE için site kurulmaz. Bakın Adsense banlı haber sitem var. Sivas’ta da ülke çabında da da reklam alabiliyorum. Başarı işte budur. Emek vereceksiniz ? Ne emek verdiniz diye sorarsanız site 11 yıllık der kapatırım. Ayrıca attığım onbinlerce tanıtım SMS i saymassam …

Son olarak diyorum ki değerli dostlar ; Site açmak uzun soluklu bir iş nolur geçici heveslere kapılık alet olmayın. SABIRLI İSENİZ VE AZİMLİ İSENİZ KAPI AÇIK. MAYMUN İŞTAHLILARA BU ÇADIRDA YER YOK !
bekirbulut miniajans iFurkan

kişi bu mesajı beğendi.

NETFLIX GURUBUMUZA HEMEN ORTAK OLMAK İÇİN TIKLAYIN
wmaraci
reklam

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)
Emek kısmına kesinlikle katılıyorum. Diğer kısmı için birşey demiyorum. Çünkü Banlanmanın taraftarı yine kendinizsiniz. Yani belki farkında olup belkide farkında olmadan yanlış yaptığınızdan dolayı banlandınız.

Zaten dışardan reklam alabiliyorsanız, kimseye eyvallahınız olmaz. Ama şu da bi gerçek ki, her alanda dışardan reklam veren bulamıyoruz ve mecburen reklam firmalarına el pençe kalıyoruz. Bu reklam firmalarının arasında da en vicdanlısı yine Adsense'dir.

Başarınız adına cidden sevindim. Çünkü artık herkes site açar oldu.

Diyeceğim şu ki ; Bırakın da bu işi bilenler yapsın. Cidden net alemi çöplüğe dönüyor yoksa.
ecarpar haber58 miniajans

kişi bu mesajı beğendi.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

CEMB CEMB WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 39 / 95
  • Ticaret 0, (%0)
Bırakın açan açsın en kötü hosting firmaları kazanır zaman zaten iyiyle kötüyü ayırt ediyor o yüzden herkes rıskını yer

Activist Activist Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Patron
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 57 / 89
  • Ticaret 1, (%100)
Adsense için site açma girişimi saçmalık.

Katı kurallı Adsense için uğraşmayada değmez.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

yb79 yb79 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek web sitesi sahibi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 555
  • Beğeniler 286 / 212
  • Ticaret 1, (%100)
Adsenseden banlanmak için iki seçenek var.ilki emek hırsızlığı yani telif hakkı ihlali.
İkincisi usulsüz reklam yerleştirmek.Bu da reklam verene karşı yapılmış bir hırsızlık.

Karargaht Karargaht WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 428
  • Beğeniler 31 / 127
  • Ticaret 0, (%0)
Hepsine eyvAllah tamam da hocam, nedir bu kibir? yaptığın işi milletin gözüne soktuktan sonra yemişim öyle işin emeğini...
fikiryamaci Ucantereyagi Imbrossa

kişi bu mesajı beğendi.

ecarpar ecarpar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek bilişim ve e-ticaret uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 317
  • Beğeniler 23 / 90
  • Ticaret 0, (%0)
Millet sanıyorcki Adsense kayıt olup gerekli düzenlemeleri yapınca hiç kimsenin girmediği web sitem sayesinde ayda trilyon kazanırım.. Trilyon olmasada 300-500 getirse yeter ...

Adamın youtube kanalı var neredeyse 10 senedir aktif olarak kullanıyor 1.5 milyon takipçisi olmuş bi sor bakalım o takipçiler niye orada adamı niye takip ediyor ? Haftada 3-4 video yapıp youtube e koymayı kolaymı sanıyorsun ?

Adamın web sitesi var günde 600 - 800 tl civarı adsense kazanıyor, 120,000,000 Günlük giriş var,
120,000,000 siteye giren var 600-800 tl civarı adsense kazancı var (Hani 300-500 diyodunya) .. Sence bu site beleşemi kuruldu ? WP alıp tema atıp internete atılıp bırakılmış bir siteye bu kadar giriş olabilirmi ?

Yok öyle 3 kuruşa 8 köfte :D yaparım siteyi ikide sahte giriş yapacak site ayarlarım ohh gelsin paralar He gülüm he, google adsense de çalışan mühendislerde zaten dünyanın en gerizekalılarından oluşuyor herifler özel toplanmış alayı süzme gerzek sen düşündün onlar yakalayamıyor demi :)
haber58 dnaz

kişi bu mesajı beğendi.

flatcast flatcast http://www.flatcast.fr Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)
8yildir web siteleri ile ugrasiyorum 8 yildirda adsense sayesinde iyi paralar kazandim ve kazaniyorum. Adsense cok kezde banladi ama iki uc gun sonra baska bir adsense alip devam ettim. Tabiki sitene reklam alabilirsin ama adsense kadar kazandirmasi icin iyi bir site olmasi gerekir bu da zaman ve calisma ile olur.

Degerini bilki degerin bilinsin
----------------------------------

mkahraman mkahraman Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek bilişim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 281
  • Beğeniler 177 / 90
  • Ticaret 3, (%100)
Adsense banlamadan once kural ihlali icin uyariyormu? Yoksa direk banliyormu.

Ek Olarak:

GokhanGORAL GokhanGORAL peugeotturkey.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 24 / 117
  • Ticaret 2, (%100)
adsenseden 2005 yılından bu yana 12000 civarı para kazandım çok kasmadım çokta bir beklentim olmadı ama artık internetten çok büyük paralar kazanılacağına inanmadığım için çok istekli olmayan kimseye boşuna internetle uğraşmasını tavsiye etmiyorum, hobi harici düşünenler için tabiki bu söylediklerim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al