Adsnse hesabı satmak neden yasak?

12 Mesajlar 2.575 Okunma
smmexpress

OmrAlgs OmrAlgs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Vhki
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 80 / 95
  • Ticaret 11, (%100)
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır ne yaptıysam malesef adsnse onayı alamadım. o yüzden satın alayım diyorum lakin forumlarda satışının yasak olduğunu öğreniyorum iyide neden yasak ölelim mi biz :confused: Google ceza verir diye böyle bir kural koyulduysa o zaman kodlama yaparak alım satım yapalım misal ads hesabı alınacaktır gibi :)

wmaraci
reklam

EranKucuk EranKucuk Oyun Medyası Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 923
  • Beğeniler 356 / 355
  • Ticaret 35, (%100)
Hocam evet yasaktan ötürü ve bahsettiğiniz kadar kolay değil o yasağın önüne geçmek, herhangi bir durumda siteler kendilerini zora sokarlar. O zaman Warez temalar da yer alsın gibi uzar gider, illegal işlere girmemeleri en doğrusu, çünkü ucu çok açık o konunun.
OmrAlgs

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Vhki
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 80 / 95
  • Ticaret 11, (%100)
İyide kardeşim account satışı diye bir bölüm var sitede ordaki hesapların satışı legal mi sanki?

Ayal61 Ayal61 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Verimlilik Analiz
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 89 / 104
  • Ticaret 8, (%100)
Hocam birde sonrası var bunun ticarete döküldüğü zaman çakallığa dönüyor iş sürekli bir şekilde sağlam olmayan hesap açılıp ticaret yapılıyor hesaba örnek veriyorum 200 tl veriyorsun tam seviniyosun ödeme günün geldi diye çat hesap kapanıyor muhattap bulamıyorsun vs.

Kınında ki Keskin Kılıç!
wmaraci
wmaraci

ilkanbalkan ilkanbalkan Genel Yayın Yönetmeni Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek BT Eğitmeni - Webmaster
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad i** B**
  • Mesajlar 1680
  • Beğeniler 435 / 562
  • Ticaret 30, (%100)
Çok fazla dolandırılma oluyordu bu yüzden kaldırıldı. Warez içerikten farkı yok adsense satışı. 1 satış oluyorsa 7 dolandırma oluyor.

• Üyelik 26.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Vhki
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 80 / 95
  • Ticaret 11, (%100)

Ayal61 adlı üyeden alıntı

Hocam birde sonrası var bunun ticarete döküldüğü zaman çakallığa dönüyor iş sürekli bir şekilde sağlam olmayan hesap açılıp ticaret yapılıyor hesaba örnek veriyorum 200 tl veriyorsun tam seviniyosun ödeme günün geldi diye çat hesap kapanıyor muhattap bulamıyorsun vs.

ilkanbalkan adlı üyeden alıntı

Çok fazla dolandırılma oluyordu bu yüzden kaldırıldı. Warez içerikten farkı yok adsense satışı. 1 satış oluyorsa 7 dolandırma oluyor.

Bahsettiğiniz olaylar her alışverişte yaşanabilecek olaylar. Örnek Vbulletin hesapları. 2.el lisansınızı alan kişi kendisine yeni bir forum kuruyor;yeniforum.com ve akabinde vBulletin.com 'dan hemen uyarı geliyor, lisans 2 ayrı sitede kurulmuştur, yeniforum.com yada eskiforum.com iki siteden birisi tamamen silinmezse lisans iptal oluyor ve her iki sitenin host sağlayıcısına vBulletin.com tarafından yasal içerikli e-posta gönderiliyor, akabinde site sahipleri, sıfır lisans almak zorunda kalıyor yada sitelerini tamamen silmek durumunda kalıyor, bu sadece yazıya döktüğüm bir örnektir...

kolcu kolcu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 455
  • Beğeniler 30 / 146
  • Ticaret 21, (%100)
3 hesap sattım 2 hesap aldım. Hiçbir problem olmuyor. Güvenilir satıcı bulmak mesele

Kendi adına olanı satmıştım başkasının adına olanı kullanıyorum şuna. Ödeme de aldım .

Hala da alır satarım ;)
OmrAlgs

kişi bu mesajı beğendi.

flatcast flatcast http://www.flatcast.fr Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)
Adsense hesabina bakarsaniz tum bilgileri degistirmeye izin veriyor. Adsense istese isim bilgilerini degistirmeye izin vermez yani bence adsensede bu konuda herseyi serbest birakiyor. Ben kendimce adsense satisinda bir mahsur gormuyorum ben adsense almis oldugum siteden genelde fazla para kazanmiyorum siteyi adsense ekibi onayliyor ama bu hesabi adsensenin kabul etmedigi sitede kullaniyorum o sitede baska adsense ile guzel kazanc sagliyor yani diyecegim adsense ekibleride site onaylamada adaletli bir onaylama yapmiyor bu durumda bir adsense satin alip para kazanmada mahsur gormuyorum.
OmrAlgs

kişi bu mesajı beğendi.

Degerini bilki degerin bilinsin
----------------------------------

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Adsense hesabı alış/satışın yasak olmasının **************lıkla alakası yok arkadaşlar bilip bilmeden yorum yapmayın. **************lık, arkadaşın da söylediği gibi her hesap satışında olur. Adsense yasak oluşu, hesabı satan kişinin daha sonra tekrar rahatlıkla o hesabı sizden geri alabilme olasılığı var bu yüzden yasak...
ozgurgezen

kişi bu mesajı beğendi.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!

• Üyelik 26.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Vhki
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 80 / 95
  • Ticaret 11, (%100)

Dorebar adlı üyeden alıntı

Adsense hesabı alış/satışın yasak olmasının **************lıkla alakası yok arkadaşlar bilip bilmeden yorum yapmayın. **************lık, arkadaşın da söylediği gibi her hesap satışında olur. Adsense yasak oluşu, hesabı satan kişinin daha sonra tekrar rahatlıkla o hesabı sizden geri alabilme olasılığı var bu yüzden yasak...

Bu konuyu biraz daha açarmısınız. Telefon, adres, güvenlik maili vs vs. tüm detaylar değiştirildiğinde geri alabilme olasılığı nasıl olabilir?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al