Merhaba arkadaşlar, 2 tane kupon etkin ettim resimde de görüldüğü gibi 1 tanesi bugun sona eriyor gece olmadan reklamı çıkacağım ama merak ettiğim bir kaç konu var...

- 100 TL lik reklam çıksam hem 75 tl hemde 100 tl promosyon krediyi alabilir miyim?
- Sanırım bu 100 tl'likte kullanamıcam bir dahaki seferde kullandıracak doğru mu?
- Bir daha ki sefer de 100 tl daha çıksam 75+100 ikisini birlikte kullanabilir miyim? toplam 275 tl olur?
- "Reklamlarınız promosyon krediniz tükendikten sonra yayınlanmaya devam eder. Ek maliyetlerle karşılaşmamak için kampanyalarınızı duraklatın." Bu uyarıyı veriyor? ben atıyorum 100 tl atacam para olmayınca nasıl yayına devam edecek korktum açıkcası :) ? Burada kafam karıştı daha önce reklam verdiğimde yine yükledim para bitince bu uyarıyı verdi "Bakiye tükendi - Bakiyeniz tükendiği için reklamlarınız yayından kaldırıldı. Reklamlarınızın tekrar yayınlanması için, ödeme yaparak hesabınıza para ekleyin." Sanırım yine 100 tl bitince aynı uyarıyı verir değil mi? başka nasıl çekebilir ki zaten :)