wmaraci reklam

Arkadaşlar bakabilir misin ? Google adsense

10 Mesajlar 906 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Kralxx32 Kralxx32 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 71 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 5 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Sayın değerli Wmaracı üyeleri Ben bu ay Site açarak adsenseden gelir elde etmeyi düşünüyorum.Bu işe başlamamın amacı da benim ve ailemin maddi sorunları üzerine Siz değerli abilerim ve kardeşlerim Bana ne gibi tavsiyeleriniz var ? İngilizce site açmak daha karlıymış yanlız ingilizcem pek yok makale alın diyen abi ve kardeşlerim Sizce kar elde etmek için girdiğim bu işe makale almam bana gelir için biraz sorun yaratmaz mı

wmaraci
reklam

tanomer75 tanomer75 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 40 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
maddi sorunlarını siteaçarak halledemezsin, bence gir bi işe çalış hiç zamanını site açarak uğraşma,
emirhantopcu Kralxx32

kişi bu mesajı beğendi.

https://wmtrend.blogspot.com/

MasterKazanc MasterKazanc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İçerik üreticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 178 / 341
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba, benim bu konu için ingilizce niche blog açma adlı bir rehberim bulunmakta. Sana faydalı olacağını düşünüyorum. Bunun dışında içerikleri başlangıç olarak spinleme ile üretebilirsin fakat ileride elde ettiğin kazançlarla özgün yazılar hazırlatıp google'da yükselmeyi hedeflemelisin. Bu şekilde kazancını otomatikleştirmiş olursun.

Ayrıca aklına takılan soruları da iletebilirsin. Yardımcı olmaya çalışırım.
Kralxx32

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 71 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 5 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

tanomer75 adlı üyeden alıntı

maddi sorunlarını siteaçarak halledemezsin, bence gir bi işe çalış hiç zamanını site açarak uğraşma,

haklısın ama bu işe bilerek seçtim çünkü hayalimdeki meslek ve yapmaktan sıkılmadığım bir alan bilgisayar hayatımdan bir parça diyebilirim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 14.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 71 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 5 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

MasterKazanç adlı üyeden alıntı

Merhaba, benim bu konu için ingilizce niche blog açma adlı bir rehberim bulunmakta. Sana faydalı olacağını düşünüyorum. Bunun dışında içerikleri başlangıç olarak spinleme ile üretebilirsin fakat ileride elde ettiğin kazançlarla özgün yazılar hazırlatıp google'da yükselmeyi hedeflemelisin. Bu şekilde kazancını otomatikleştirmiş olursun.

Ayrıca aklına takılan soruları da iletebilirsin. Yardımcı olmaya çalışırım.

çok teşekkür ederim kardeşim yalnız spinleme biraz hak yemeğe girmiyor mu :) o konuda biraz tereddütlerim var..

• Üyelik 21.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 40 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
Bu işten para kazanmak için sabırlı olmalısın mesela 6-7 ay hiç para beklememelisin, daha sonra iyi bir yatırım yapmalısın. Bence bu işi para kazanmak için değil sevdiğin için yap ama bu işte para kazanacam deyipte başka iş yapmamazlık etme. Mesela bir işe gir çalış akşam eve gelirken sitenle ilgilen. Başka şekilde çok üzülebilirsin, kendimden bildiğim için bunları sana söyluyorum. bende senin gibi düşünerek bu işe girdim 2 yılda kazandığım para 3 bin tl
Kralxx32

kişi bu mesajı beğendi.

MasterKazanc MasterKazanc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İçerik üreticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 178 / 341
  • Ticaret 1, (%100)
çok teşekkür ederim kardeşim yalnız spinleme biraz hak yemeğe girmiyor mu o konuda biraz tereddütlerim var..

Ben kesinlikle spin hiç tercih etmiyorum. Fakat bu işle uğraşanların çoğu spin yapıyor ve bütçen olmadığı için ben sana böyle bir fikir vermek istedim. Tabi ki spin hem etik değil hem de teknik olarak pek faydalı değil, karar yine de senin. :)
Kralxx32

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 71 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 5 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

tanomer75 adlı üyeden alıntı

Bu işten para kazanmak için sabırlı olmalısın mesela 6-7 ay hiç para beklememelisin, daha sonra iyi bir yatırım yapmalısın. Bence bu işi para kazanmak için değil sevdiğin için yap ama bu işte para kazanacam deyipte başka iş yapmamazlık etme. Mesela bir işe gir çalış akşam eve gelirken sitenle ilgilen. Başka şekilde çok üzülebilirsin, kendimden bildiğim için bunları sana söyluyorum. bende senin gibi düşünerek bu işe girdim 2 yılda kazandığım para 3 bin tl

Biraz üstü kapalı araştırdım zaten dediğiniz gibi ben hemen kur para kır fikrinde değilim ve bu işi sevdiğim içinde sıkılmam diye düşünüyorum en azından yarıda bırakmam merak ettiğim şu ki 2 yıl tüm toplam bütçeniz mi 3 bin yoksa 2 yıldan sonra her ay size gelir olan para mı 3 bin ?

• Üyelik 14.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 71 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 5 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

MasterKazanç adlı üyeden alıntı

Ben kesinlikle spin hiç tercih etmiyorum. Fakat bu işle uğraşanların çoğu spin yapıyor ve bütçen olmadığı için ben sana böyle bir fikir vermek istedim. Tabi ki spin hem etik değil hem de teknik olarak pek faydalı değil, karar yine de senin. :)

Makale satın almak daha mantıklı geliyor en azından etik yalnız maddi durum sorun işte :) onu da zamana ve bir işe başlamaya bırakmak gerkiyor.

• Üyelik 21.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 40 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
toplamı 3 bin :(
Kralxx32

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al