wmaraci reklam
lidertakipci

Bıktım bu Banlardan

8 Mesajlar 964 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

tam1facia tam1facia Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek internet kafe işletmeciliği
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 374
  • Beğeniler 2 / 43
  • Ticaret 19, (%100)
Hesap Durduruldu
AdSense hesabınız bu giriş için şu anda devre dışı bırakılmıştır. AdSense hesabınızın durumu ile ilgili göndermiş olabileceğimiz iletiler için e-posta kutunuzuı kontrol etmenizi öneririz. Bazen iletilerimiz e-posta filtrelerine takılabilir. Bu nedenle e-posta hesaplarınızın Bulk/Spam klasörlerini de iletilerimiz için kontrol ettiğinizden emin olun.

Hesabınız geçersiz tıklama etkinliği nedeniyle devre dışı bırakıldıysa, daha fazla bilgi edinmek üzere, Devre Dışı Bırakılan Hesaplar için SSS'mizi ziyaret edin.

AdSense anasayfa'ya dön.

Bu kaçıncı oluyor sayamadım her defasında ban ban neden oluyor anlamadım akıl verecek bi arkadaş varmı her zaman geçersiz tıklamalardan ban yiyorum nasıl yaparım geçersiz tıklama meselesi için girenlerin bi kez tıklamalarını sağlarım ?

wmaraci
reklam

fhuner fhuner Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 2 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
İşin sakat yönü bu işte misal veriyorum sana bana gıcık olan biri az çok anlıyorsan adsenseden gıcıklığına elli kere basıyor olan bize oluyor benimde banlanmıstı ama bendeki suç nişanlımın ben dükkandan girdiğinde bir kez tıkla demiştim o elli kez tıklıyormus :D
scriptim

kişi bu mesajı beğendi.

odostuwm odostuwm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
tesadüfen bende şimdi maile baktım bu mesajı görünce . register sayfasının urlsini göndermişler ve banlanacağım yazıyor ve adres doğru bile değil .
"Bu eylem sadece gönderi üzerinden kullanılabilir.Lütfen geri butonuna tıklayın ve yeniden deneyin." sayfası için uyarı göndermişler . Harika açıkcası . Tek yol siteden komple kaldırmak.

• Üyelik 20.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 374
  • Beğeniler 2 / 43
  • Ticaret 19, (%100)
tamamen hesabımı banlamışlar site yasaklasalar birşey değil google dediğim gibi çok azıttı kullanmayacam demiştim :) kendi kendime 1 kez daha koyayım dedim daha 1 hafta olmadan ban yedik :)

wmaraci
wmaraci

independence independence WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Bilgisayar Programciligi
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 17, (%100)
Aslinda "gecersiz tiklamalar" sebebi genel bir sebeptir. Yani gecersiz tiklama ile alakali olmasa dahi, hesabinizin kapatilmasini gecersiz tiklama sebebi ile yansitabilirler.

Bir kac sebep geliyor aklima hep banlaniyorsaniz.

1- Banlandiginiz hesap ile giris yaptiginiz Pc'den yeniden hesap aliyorsunuz.
2- Banlandikca yeni hesap alip banlandiginiz siteye yerlestiriyorsunuz.
3- Bir dusmaniniz var, reklamlarinizi durmadan tikliyor(ki bunu google'a iletebilirsiniz, onlar gerekli incelemeyi yaparlar).
4- Banlanan hesabiniza ait isim, soyisim, mail adresi, ikamet adresi gibi verilerden en az bir tanesini yeni basvurunuzda kullaniyorsunuz, ustelik zaman gecmeden.

Tum bu saydiklarim bir adsense hesabinin banlanmasi icin birer birer dahi yeterli sebeplerdir. Bunlarin her birinden uzak durmanizi oneririm $iddetle.

msa52 msa52 Web Tasarım Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Tasarım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 917
  • Beğeniler 142 / 175
  • Ticaret 40, (%100)
Aramıza hoşgeldin.

-Bura komple benim.

• Üyelik 20.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 374
  • Beğeniler 2 / 43
  • Ticaret 19, (%100)
4- Banlanan hesabiniza ait isim, soyisim, mail adresi, ikamet adresi gibi verilerden en az bir tanesini yeni basvurunuzda kullaniyorsunuz, ustelik zaman gecmeden.

Eski hesabımla A-dan Z-ye Aynı neyse hayırlısı Yandex' çıkana kadar reklamsız hayat deriz bizde sağolun iyi günler

hopisu hopisu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Kars
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 519
  • Beğeniler 15 / 78
  • Ticaret 4, (%100)
1 aylık bir hesabım vardı,yaklaşık 3000 gösterim olmuştu ve bu sürede en fazla 10 tık almıştı reklamlar,buna rağmen geçersiz tıklama nedeniyle benimde hesap banlandı.Hile yapsam neyse dicem de,bu google çok fazla oldu artık:P

cografyahane.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al