wmaraci reklam

🔊 Bilginize ihtiyacım var | Yabancı Blog

5 Mesajlar 737 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Umutk Umutk Girişimci Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 325
  • Beğeniler 93 / 91
  • Ticaret 2, (%100)
Öncelikle merhabalar,

Kısaca şöyle Uluslararası üniversitede okuduğum için avantajları çok fazla oldu benim için gerek dilimi geliştirmek gerek çevre bakımından, Mimarlık eğitimi bitti normal hayatta bir iş yapacağım fakat 2012 den beri bir çok sitede yönetim ve forumlarda Moderatör olarak görev yaptım ve hobi olarak hala yapmaya devam ediyorum,

Alman bir arkadaşım, Türkiye'den yönettiği sitelerini ve olduça güzel gelirler elde ettiği için bana sen neden yabancı mimari blog açmıyorsun dedi bende uzun süre düşündüm ve açmaya karar verdim fakat google adsense ile ne kadar kazanırım bunu kısa vadede düşünmüyorum tabiki gerekli site çalışmaları organit hit olduktak sonra kazançlarını çok merak ediyorum bu ingilizce blog işine girmek ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum ?

Sizlerin bilgilerine ihtiyacım var şuan kendime ait sunucum var fransa lokasyonlu gerekli wordpress bilgilerim de var sadece şuan artık Türkiye'deyim kazançlar dolar üstünden olursa türkiye adresime pin gelirmi yoksa google kabul edermi bunun gibi detaylı açıklama yapıcak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum :)

İNGİLİZCE SİTEDEN TANITIM YAZISI
wmaraci
reklam

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Adsense reklamlarında reklam dili site dilidir. Yani adsense hesabınızı gerçek adresinizle açtığınızda pin adresinize gelecektir. Reklamlarınız sitenizin dilinde olacak. Kazançlarınız size TL olarak yatacak.

Kazançlar dolar üzerinden yatsın derseniz biraz uğraşmanız gerekebilir. Ya pinli yabancı adsense satın alacaksınız ya da oradan bir adres göstermek zorunda olacaksiniz. Bu konuda fazla bilgi sahibi değilim.

Anahtar kelimelerinizi google anahtar kelime planlayicida lokasyon ve dil seçerek aratırsanız aşağa yukarı ne kadar trafik ve kazanç elde edilebileceği belli olur.

Türkçe site kurmak artık PR işi oldu biraz. Tr sitede ya e ticaret yapacaksınız ya da işte siteyi geliştirip tanıtım falan satacaksınız. Açıkçası tr bir sitede aylık milyon trafik olmadıkça (ortalama bir sektör için) gerçekten "para kazanıyorum" diyecek bir gelir elde edileceğini düşünmüyorum.
Umutk

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 325
  • Beğeniler 93 / 91
  • Ticaret 2, (%100)

tolhur adlı üyeden alıntı

Adsense reklamlarında reklam dili site dilidir. Yani adsense hesabınızı gerçek adresinizle açtığınızda pin adresinize gelecektir. Reklamlarınız sitenizin dilinde olacak. Kazançlarınız size TL olarak yatacak.

Kazançlar dolar üzerinden yatsın derseniz biraz uğraşmanız gerekebilir. Ya pinli yabancı adsense satın alacaksınız ya da oradan bir adres göstermek zorunda olacaksiniz. Bu konuda fazla bilgi sahibi değilim.

Anahtar kelimelerinizi google anahtar kelime planlayicida lokasyon ve dil seçerek aratırsanız aşağa yukarı ne kadar trafik ve kazanç elde edilebileceği belli olur.

Türkçe site kurmak artık PR işi oldu biraz. Tr sitede ya e ticaret yapacaksınız ya da işte siteyi geliştirip tanıtım falan satacaksınız. Açıkçası tr bir sitede aylık milyon trafik olmadıkça (ortalama bir sektör için) gerçekten "para kazanıyorum" diyecek bir gelir elde edileceğini düşünmüyorum.

ilgin için çok teşekkür ediyorum :)
Amerika'da bir arkadaşımın veya tanıdığım ev adresini vermem yeterli mi pin için pin galiba ödeme almadan onay dimi ?

Anahtar kelimeler herşeyi araştırdım uygun domaini araştırıyorum şuan kısa ve öz tasarım hakkında domain bulunca gerisini ayarlarım diye düşünüyorum

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Dediğim gibi maalesef yabancı adsense açma konusunda fazla bilgi sahibi değilim. Bence yabancı adsense nasıl açılır hakkında yeni bir konu açmanız faydalı olabilir

Başarılar dilerim

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 02.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 325
  • Beğeniler 93 / 91
  • Ticaret 2, (%100)

tolhur adlı üyeden alıntı

Dediğim gibi maalesef yabancı adsense açma konusunda fazla bilgi sahibi değilim. Bence yabancı adsense nasıl açılır hakkında yeni bir konu açmanız faydalı olabilir

Başarılar dilerim

Anladım çok teşekkür ederim :)
webloggi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al