freelance iş ilanları

Birhafta da Google AdSense Nasıl Alınır ?

3 Mesajlar 803 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

MDSALMAN MDSALMAN Marine Group Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar Prgramcılıgı,webmas
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 561
  • Beğeniler 111 / 89
  • Ticaret 0, (%0)

Bir hafta da Google AdSense Nasıl Alınır ? sorusuna cevap bulacağız arkadaşlar AdSense, her aşamadaki internet sitesi yayıncılarının, site içeriğiyle ilgili reklamları sitelerinde göstererek para kazanmalarını sağlayan bir Google ürünüdür.

Şimdi biz nasıl*Bir*hafta da Google AdSense Nasıl Alınır ? göreceğiz
1- İlk olarak Siteniz Google ilkelerine uyumlu olması gerekiyor* bunlar aslında belirtilen başı boş ilkelerdir google adsense için önemli olan girilen her bir yazının konun görselin doğal içeriğe sahip olup olmadığıdır .

2- Güzel bir seo ile rahatlıkla bir adsense onayı alınabilir

3- İçerikleriniz doğal anlaşılabilir olmalıdır . İçerikleriniz en az 300 kelimeden oluşmalı anlamlı ne anlatmak istediğinizi konunuzun ne olduğunu bilmelisiniz ve ziyaretçi konunuzu okurken sıkılmamalıdır.

4- Site Trafiği

Size öneri olarak söylüyorum kesinlikle Organik trafik adı altında aldatıcı bağlantılardan ziyaretçi almayın çünkü kim ne derse desin gerçek olmayan ziyaretçiler başınıza büyük bela açabilir hatta var olan adsense hesabınızı bile kapatabilir. 1000 tekil ziyaretçi gönderen bir yerden 3 tekil organik ziyaretçi daha iyidir. İlk başlarda sitenizin ziyaretçi sayısı ziyaretçi sayısı düşük olabilir moralinizi bozmayın 1 2 makale den sonra farkı göreceksiniz ben şahsen hiç bir trafik sağlayıcısına başvuruda veya ziyaretçi gelsin diye bir şey yapmadım bu size zarar kendinizi kandırmaktan başka bir şey olmayacaktır. bu yüzden kullanmayın

5- Site hız ayarları ben sitem için hem seo açısından hem hız açısından cache ve gzip kullandım* bunun yanında amp olarak bilinen Hızlandırılmış Mobil Sayfalar kullandım çok faydasını gördüm hangi eklentiyi kullandım derseniz

WordPress Amp
Eklentisini kullandım.

6- Hemen başvuru yapmayın

Sitem yaklaşık bir ay oldu hiç başvuru yapmadım günlük 1 veya 2 içerik girmeye çalıştım bu süre zarfın da hiç bir başvuru yapmadım zaten diğer adsense konulu yazım dada yazdım ne zaman başvuru yapacağımı* *size sitenizi kurun zaten 1 ay içinde özgün makaleleriniz ile 3o makale yazdığınız var sayıyorum ve inanın çok kolay bir şekilde onay alırsınız

7- Admob Etkisi var mıdır?

Adsense ve Admob aynı şey sadece mobil uygulama için reklam çözümü olan bir sistem* ben android studio Kullanıyorum yaptığım uygulamalarda admob kullanıyorum aynı hesapta kullanıyorum size de tavsiye olarak bir admob hesabı acıp ufak da olsa bir uygulama yapıp admob reklamı yayınlayın 1 hafta sonra adsense başvuru yapın farkı göreceksiniz.

Benim Adsense onay İşlemlerim bunlar bu işlemleri yaptım* 2 gün önce başvuru yaptım 2* *gün içinde* onaylandı bu yöntemle hiç bir ret bloke almadım* yazımı Okuduğunuz İçin Teşekkürler

İlgili Makalem :Bir hafta da Google AdSense Nasıl Alınır ?
MNAKIT

kişi bu mesajı beğendi.

WORDPRESS VE BLOGGER DIZIN SITESI SITENI HEMEN EKLE
** www.wordpressblogcu.com **
wmaraci
reklam

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)
"Sitem yaklaşık bir ay oldu hiç başvuru yapmadım günlük 1 veya 2 içerik girmeye çalıştım bu süre zarfın da hiç bir başvuru yapmadım zaten diğer adsense konulu yazım dada yazdım ne zaman başvuru yapacağımı* *size sitenizi kurun zaten 1 ay içinde özgün makaleleriniz ile 3o makale yazdığınız var sayıyorum ve inanın çok kolay bir şekilde onay alırsınız"

Başlığa aldanmayın.
MDSALMAN

kişi bu mesajı beğendi.

MDSALMAN MDSALMAN Marine Group Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar Prgramcılıgı,webmas
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 561
  • Beğeniler 111 / 89
  • Ticaret 0, (%0)
Dogru kardesim ama onay asamasi bir hafta dan daha kisa surmekte onu belirttim okudugun icin tesekkur ederim

WORDPRESS VE BLOGGER DIZIN SITESI SITENI HEMEN EKLE
** www.wordpressblogcu.com **
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al