wmaraci reklam

Blogspot ve Adsense Hakkında iki çift sorum var

4 Mesajlar 782 Okunma
wmaraci reklam

yldrmesut yldrmesut Makale & Web Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Makale & Web
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 17 / 9
  • Ticaret 17, (%94)
Arkadaşlar merhaba, kendi deneyimlerim ile gördüm ki Google, doğal olarak Blogspot'ları daha çok seviyor ve indeksleme hızı her halükarda daha yüksek. Bununla ilgili birkaç sorum var; blogspot altyapısını kullanarak kendi domainimizi kullanabilir miyiz, adsense geliri sağlayan blogspot sitelerine örnek verebilir misiniz

teşekkürler şimdiden

wmaraci
reklam

HknCOLAK HknCOLAK www.hakancolak.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhasebe, Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 84 / 394
  • Ticaret 0, (%0)
Tabiki kullanabilirsiniz. İmzam da ki site blogger tabanlı. Bu şekilde yönlendirme yapınca hostingle de işiniz olmuyor domain almanız yeterli. Yeni olduğu için benim site de Adsense reklamı yok şuan ama kazanan çok insan var. Yani Adsense üyeliğinde bir sıkıntı olmuyor.
yldrmesut

kişi bu mesajı beğendi.

www.hakancolak.com

yldrmesut yldrmesut Makale & Web Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Makale & Web
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 17 / 9
  • Ticaret 17, (%94)

HknCOLAK adlı üyeden alıntı

Tabiki kullanabilirsiniz. İmzam da ki site blogger tabanlı. Bu şekilde yönlendirme yapınca hostingle de işiniz olmuyor domain almanız yeterli. Yeni olduğu için benim site de Adsense reklamı yok şuan ama kazanan çok insan var. Yani Adsense üyeliğinde bir sıkıntı olmuyor.

Sitenizin içerikleri güzelmiş gerçekten, başvuru kabul edilir elbet konusu itibariyle de özgün ve kaliteli içerikler olduğu müddetçe önde olursunuz umarım, başarılar.

Uzun süredir düşünüp de fiiliyata geçmeyenlerdenim, açıkçası ingilizce site ile ilgili çok olumlu düşünüyorum; daha fazla getiri, daha fazla insana ulaşma güdüsü vb. sebeplerden dolayı.

HknCOLAK HknCOLAK www.hakancolak.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhasebe, Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 84 / 394
  • Ticaret 0, (%0)

mesutyldrm adlı üyeden alıntı

Sitenizin içerikleri güzelmiş gerçekten, başvuru kabul edilir elbet konusu itibariyle de özgün ve kaliteli içerikler olduğu müddetçe önde olursunuz umarım, başarılar.

Uzun süredir düşünüp de fiiliyata geçmeyenlerdenim, açıkçası ingilizce site ile ilgili çok olumlu düşünüyorum; daha fazla getiri, daha fazla insana ulaşma güdüsü vb. sebeplerden dolayı.

Teşekkürler. İngilizce konusunda yeterli bilgi birikiminiz varsa hiç düşünmeyin o alanda yönelin.
yldrmesut

kişi bu mesajı beğendi.

www.hakancolak.com
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al