wmaraci reklam

Bu ne demek :)

11 Mesajlar 2.705 Okunma
wmaraci reklam

Riza Riza 1337 @ trendyol Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek 1337
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad R** S**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 1008 / 403
  • Ticaret 21, (%100)
Selamlar , AdSense hesabım var ancak , PIN falan gelmedi evime ama hesabıma giriş yapabiliyorum , koduda aldım siteme ekledim ama sitemde boş gözüküyor , adsense anasayfasındada şu yazıyor
Başvurunuz hala inceleniyor. Hesabınız tamamen onaylanana kadar, etkin içerik reklamları yerine yalnızca web sayfanızın arka planını göreceksiniz. Daha fazla bilgi edinin.
PIN gelmediği için olabilirmi ?

1337
wmaraci
reklam

Jiber Jiber Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 13 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
Başvurunuz hala inceleniyor. Hesabınız tamamen onaylanana kadar, etkin içerik reklamları yerine yalnızca web sayfanızın arka planını göreceksiniz.

:rolleyes:

Riza Riza 1337 @ trendyol Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek 1337
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad R** S**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 1008 / 403
  • Ticaret 21, (%100)

Jiber adlı üyeden alıntı

Başvurunuz hala inceleniyor. Hesabınız tamamen onaylanana kadar, etkin içerik reklamları yerine yalnızca web sayfanızın arka planını göreceksiniz.

:rolleyes:

Yaklaşık 1 aydır böyle :) Sizce normal mi ? Cevap için teşekkürler :)

1337

BuRacK BuRacK www.minecraftizle.com Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 11 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Mail atıp sorun hocam

...
wmaraci
wmaraci

dalga266 dalga266 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 18 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
aynı durum bendede var bana düzelir dediler bende bekliyorum

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)
Adsense'e yeni kayıt olmuşsun ve hesabın daha adsense tarafından onaylanmamış. Bu yüzden reklamların çıkmıyor. Hesabın onaylandıktan sonra reklamların çıkmaya ve para kazanmaya başlayacaksın.

PIN ise ap ayrı birşeydir. Kazancın 10 doları geçtikten sonra gönderilir ve adres bilgileri ile kayıtlı kişinin onaylanması sağlanır.

Zent Zent WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Blog Yazarı ve Web Geliştirici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Z** Z**
  • Mesajlar 267
  • Beğeniler 31 / 46
  • Ticaret 3, (%100)

Burak adlı üyeden alıntı

PIN ise ap ayrı birşeydir. Kazancın 10 doları geçtikten sonra gönderilir ve adres bilgileri ile kayıtlı kişinin onaylanması sağlanır.

Benim gelirim 10$ olmuş ve pin adresime gönderilmiş fakat ben evimi değiştirdim. Postanın gelip gelmediği hakkında da bir bilgim yok. Pin'in tekrar yeni adresime gönderilmesini isteyeceğim aceba bu mümkün mü eğer mümkünse nasıl yapacağım?

www.zaferzent.com - blogger

Kalashnikov Kalashnikov WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bankacılık & Finans
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 105 / 82
  • Ticaret 13, (%100)
PIN yaklaşık 2 ayda geliyor arkadaşlar. Bulunduğunuz yere göre değişir. İzmir için böyle oldu en azından.

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)

zfrznt adlı üyeden alıntı

Benim gelirim 10$ olmuş ve pin adresime gönderilmiş fakat ben evimi değiştirdim. Postanın gelip gelmediği hakkında da bir bilgim yok. Pin'in tekrar yeni adresime gönderilmesini isteyeceğim aceba bu mümkün mü eğer mümkünse nasıl yapacağım?

Gerekli adres değişikliğini yaptıktan sonra hesabından tekrar pin gönder diyerek gönderilmesini sağlayabilirsin.

3 kez pin gönderme hakkında bulunmakta. Eğer 3 hakkınıda doldurduysan aşağıdaki bağlantıda bulunan formu doldurarak yeni pin isteyebilirsin:

>> https://www.google.com/adsense/support/bin/request.py?hl=tr&contact_type=id_verification&rd=2
Zent

kişi bu mesajı beğendi.

Psycho Psycho <--! Am I Psycho? --> Kat. Mod.
  • Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 5984
  • Beğeniler 3896 / 3904
  • Ticaret 6, (%100)

zfrznt adlı üyeden alıntı

Soru:
Adsense hesabını uzun süre kullanıyorum ama, yanlışlıkla pin kodu başka bir adrese gitmiş şuan ki güncellediğim adrese pin istiyorum. Tekrar da pin kodu istiyemiyorum bunu nasıl yapacam. Pin kodunu girmeyeli 6 ay da oldu sanırım. 6 ay girilmiyen pin, o adsense hesabı kapatılır diyor. Tekrardan pin nasıl isteyeceğim.

Cevap:
eğer pin talebinde bulunduysanız yada 10 doları geçmeden önce bir adres girilmişse ki girilmiş oluyor zaten,pin kodunu oraya gönderirler.benim başıma da geldi,kafadan adres girmiştim fakat unutmuşum 10 doları geçtiği gibi pini oluşturup gönderiyorlar.yaklaşık olarak 3 hafta kadar yeni bir pin isteyemezsin.orada ne zaman isteyebileceğin tarih yazar.o tarih geldiğinde eğer bir hakkın daha varsa,güncel adresini yaz,ismini doğru yaz hatta çok önemli bir konu,adına kayıtlı fatura yoksa son hakkını adına kayıtlı fatura olan bir kişi ismi ve adresi gir.eğer yine gelmezse faturasını taratıp mail atarsın açarlar pin kodunu.sonra yine alacaklı ismi ve hesap numarası ekleyebilirsin.

Hatalıysam telefon etme, idare et (?)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al