wmaraci reklam

Bu siteye adsense alınırmı?

16 Mesajlar 1.544 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

LitmuS LitmuS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Dijital Web Hizmetleri
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 93 / 93
  • Ticaret 10, (%100)
Bilmeden çok boş konuşuyorsunuz.

oBen bu kategoride adsense politikalarına aykırı bir şey var mı?

Kategori özelinde konuşuyoruz site ile alakalı değil.

Adam kumarmı oynatıyor, silahmı satıyor

Bu adamlar'ın ne işi var adwords'ta madem adsense 'ta reklamını gösteremeyecek?

https://image.prntscr.com/image/7drNd0H9SuShLuA4F_G3jg.png

https://image.prntscr.com/image/_k7NnI5NTv_How_J5PfXUA.png

İçerik yönergeleri'ni okuyun öğrenin, ezbere konuşmayın.

Detaylar iftardan sonra 🟢
wmaraci
reklam

oBen oBen Kelimelerin Gücü Adına.. Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 662
  • Beğeniler 29 / 215
  • Ticaret 16, (%100)
LitmuS Lafı dolandırmayın lütfen. Adsense'ten adwords'e geçmedi konu. Adwordse babam bakkal dükanını koysa reklamını yayınlatabilir. Bana örnek gösterin diyorum 50 tane kelime yazıyorsunuz. Takipçi satış sitelerine adsense verilmez. Adsense ne zamandan beri içinde özgün içerikler barındırmayan sitelere reklam vermiş? 2000 yılında değiliz. Artık sistem çok değişti.Yani siz boş konuşmayın.

• Üyelik 18.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 93 / 93
  • Ticaret 10, (%100)
Tamamen saçmalıyorsun adwords örnekti, yönergeler kısmını anlattım onu niye atladın?

Bu adam silahmı satıyor yoksa alkolmü sitesinde niye vermesin idda ettiğiniz şey "ÖZGÜN içerik" barındırmayan bakın tekrar söylüyorum site özelinde değil dediğim site zaten milyar kere başvursa yine almaz. Kategoriden bahsediyorsak bu kategori alır. O zaman bu adam bu kategoride "özgün içerik" girse alır sizin deyiminizle ki bende aynı şeyden bahsediyorum bu site almaz kategori alır bu kadar basit.

• Üyelik 18.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 93 / 93
  • Ticaret 10, (%100)

EmirhanÇ adlı üyeden alıntı

Bu şekilde kimseye faydan dokunmaz. Sorduğum soruyu yanlış anlayıp yorum yazıyorsun blog açmak ne alaka? insanlara faydalı ol ne demek oluyor ? yaptığın yoruma ilk önce dikkat et. (böyle cevaplarla geri dönüş alıyorum. ) tabi alırsın senin yaptığın yoruma böyle dönüş yapılır. Ayrıca yorumumda yazdığın yoruma teşekkür edip daha detaylı anlattım. Sen yardım için değiş tartışmak için yorum yazıyorsun.

Sana da öğreteyim bir şeyler ileride adsense ile ekmek yersen aklına gelirim böyle biri vardı bir sürü laf söyledi önce sonra bir şeyler öğrendikte ekmek yiyoruz adsense sayesinde dersin.

Sorduğun soruyu doğru anladım ve doğru yorumladım.

Blog açmak ve insanlara faydalı olmak ne alaka onu söyleyeyim;

İnstagram takipçi ile tamamen kendine odaklı çalıştığın için kimseye faydan olmayacak kendinden başka ama bir blog açar ve yönergeleri tamamen yerine getirirsen adsense alma olasılığın daha yüksek olucaktır.(adsense almak istiyorsanda sana sonuna kadar yardımcı olurum) Siten baştan aşağı adsense onay vermesin diye bağırıyor yani bunu en az 1 kere ADSENSE ONAYLATMIŞ kişiler bilir. Dolayısı ile bu kategoride değil başka kategori üzerinden daha hızlı alabileceğin kategori üzerinden blog açar ve yönergeleri aynı zamanda politikaları yerine getirirsen daha çabuk şekilde onay alırsın hatta red cevabı almadan muhtemelen 1. aşamada almış olursun.

Örneğin; bir müşterimize aldırdığımız gibi.
https://image.prntscr.com/image/PobfFr_VTC2zoJ3vALUzUQ.png

Bu yüzden ilk mesajda belirttim ki başka site üzerinden blog aç ve daha hızlı al bu kategori üzerinden alırsın ama zorlanırsın.

Bir sağlık sitesine aldığın adsense ile ticaret amaçlı açtığın sayfayı aynı oranda değerlendirmeyebilirler.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ACelikaL ACelikaL I LOVE YOU PHP! Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Gazeteci,Yazar,PHP Geliştirici
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 299
  • Beğeniler 45 / 46
  • Ticaret 6, (%100)

LitmuS adlı üyeden alıntı

Sana da öğreteyim bir şeyler ileride adsense ile ekmek yersen aklına gelirim böyle biri vardı bir sürü laf söyledi önce sonra bir şeyler öğrendikte ekmek yiyoruz adsense sayesinde dersin.

Sorduğun soruyu doğru anladım ve doğru yorumladım.

Blog açmak ve insanlara faydalı olmak ne alaka onu söyleyeyim;

İnstagram takipçi ile tamamen kendine odaklı çalıştığın için kimseye faydan olmayacak kendinden başka ama bir blog açar ve yönergeleri tamamen yerine getirirsen adsense alma olasılığın daha yüksek olucaktır.(adsense almak istiyorsanda sana sonuna kadar yardımcı olurum) Siten baştan aşağı adsense onay vermesin diye bağırıyor yani bunu en az 1 kere ADSENSE ONAYLATMIŞ kişiler bilir. Dolayısı ile bu kategoride değil başka kategori üzerinden daha hızlı alabileceğin kategori üzerinden blog açar ve yönergeleri aynı zamanda politikaları yerine getirirsen daha çabuk şekilde onay alırsın hatta red cevabı almadan muhtemelen 1. aşamada almış olursun.

Örneğin; bir müşterimize aldırdığımız gibi.
https://image.prntscr.com/image/PobfFr_VTC2zoJ3vALUzUQ.png

Bu yüzden ilk mesajda belirttim ki başka site üzerinden blog aç ve daha hızlı al bu kategori üzerinden alırsın ama zorlanırsın.

Bir sağlık sitesine aldığın adsense ile ticaret amaçlı açtığın sayfayı aynı oranda değerlendirmeyebilirler.

Anlayan anladı kardeşim, yorma sen kendini ;) iyilik yaramıyor insanlara artık

umutali umutali WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 1251
  • Beğeniler 145 / 220
  • Ticaret 32, (%100)

LitmuS adlı üyeden alıntı

Adsense almak istiyorsan sağlama al kendini ve bir blog aç insanlara faydalı ol

kafan rahat bir şekilde adsense al banlancak onaylancak onaylanmayacak derdin olmaz.

Adsense almak zor değil sadece uğraş ve tecrübe istiyor o kadar.

adam haklı kaç site heba ettim her yolu denedim sadece tecrübe kazandım sanada öneriyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al