wmaraci reklam

Bunlar Nasıl Adsense Almış ? - Bu Arkadaşların Farkı Ne ?

14 Mesajlar 4.193 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Lim10Ata Lim10Ata Müsait Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 1152
  • Beğeniler 312 / 314
  • Ticaret 42, (%100)

Escalous adlı üyeden alıntı

Bencede sağlam kazanıyorlardır. Oyundaki hileleri kullanabilmek için reklamlara tıklamaları gerekli. https://memoryhackers.org/online.php Şuan olarak günlük hitleri 1K gibi gözüküyor. Hepsine günde birkaç defa tıklatsalar güzel paralar kazanabilirler :)

Ama kazandıkları paradan fazlasını ceza olarakta alabilirler, içeriye kadar girebilirler :) Çünkü sitedeki gördüğüm hileler çok köklü oyunlara ait. Bu oyun firmaları bu arkadaşların üstüne gelse kaçarı yok bunların.

Benim anlamadığım olay ise sektördeki tüm hile sitelerine çatur çutur dava açarlarken, erişim engeli atarlarken bu siteye niye dokunmamışlar anlamadım, kızdığım noktaysa oyun hileleri bi yana(tamam sinir edici bir olay ama illaki her oyuna hile yapılabilir, keşke oyuncular kullanmasa) tamamen reklam tıklamaları olayları. Birçok reklamverenin boşuna hakkını yiyorlar. Üzülmedim değil bu duruma.

Hocam günlük hiti 1k olarak düşünmeyin adamların hileleri birçok forumda blogta yerli,yabancı paylaşılıyor oradan yayılan kitlede bu adamların reklamına tıklıyor emin olun büyük rakamlar var ortada.

wmaraci
reklam

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)

Lim10Ata adlı üyeden alıntı

Hocam günlük hiti 1k olarak düşünmeyin adamların hileleri birçok forumda blogta yerli,yabancı paylaşılıyor oradan yayılan kitlede bu adamların reklamına tıklıyor emin olun büyük rakamlar var ortada.

Buda olabilir. Böylelerini şikayet etmek lazım. YouTubede falan çok videoları var bunların birkaç tanesini ele alıp konu linkini indirme linki şeklinde adsenseye şikayet formu ilettim bakalım ne olacak 😊

gqhan42 gqhan42 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek şu an işsiz
  • Konum Konya
  • Ad Soyad G** C**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 51 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
çiftlik bank tarzı sitelerde bonus vermek için reklama tıklatırdı defalarca şikayet ettim google adsense forumda dile getirdim neler denemedimki ama asla o reklamlar o sitelerden kalkmadı :)
vahdettin

kişi bu mesajı beğendi.

serhatklm serhatklm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Website sahibi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Site 2015 ten beri reklam alıyor ve hiç engellendiği olmadı orda modaratör olmuştum adamlar bu işi çok iyi biliyor
gqhan42

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al