wmaraci reklam
lidertakipci

Chromeda Adsense onaylanmsı için verilen kod çıkmıyor

4 Mesajlar 683 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Turkgucu21 Turkgucu21 CheffAvsar Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Commis de Cuisine
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 918
  • Beğeniler 158 / 207
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar oldu 3 kez başvuru yapıyorum 3 kezde red edildi sebebi ise kodların sitede gözükmemesi site gözükyör aslında ie gözüküyor boş reklam firefox gözüküyor boş reklam chromeda boş reklam gözükmüyor siteyi onaylan yetkililerde zaten Chrome kullanıyor

gelen mail

AdSense başvurunuzun durumu

Karşılama e-postamızda belirttiğimiz gibi, AdSense kodunu sitelerinize yerleştirmenizin ardından AdSense başvurunuz üzerinde ikinci bir inceleme gerçekleştiriyoruz. Bu incelemenin sonucunda, aşağıda belirtilen ihlaller nedeniyle hesabınızı onaylamadık:
Başvurunuz, aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir
Sitenizi inceleyemedik: http://oyunhack.com/ adresindeki sitenizi incelerken, sitenizin devre dışı veya kullanılamaz olduğunu tespit ettik. YouTube veya Blogger gibi bir AdSense barındırma iş ortağı üzerinden başvuru yaptıysanız, barındırılan siteniz inceleme sırasında kullanım dışıydı veya bulunamadı (kaldırılmış).
---------------------
Başvurunuzu güncellemek ve yeniden göndermek için, lütfen google.com/adsense adresini ziyaret edin ve başvurunuzla birlikte gönderdiğiniz e-posta adresi ile şifreyi kullanarak oturum açın. Uzmanlarımız hesabınızın program politikalarımıza uygun olup olmadığını inceleyeceği için, lütfen başvurunuzu yeniden göndermeden önce yukarıda listelenen sorunların tümünü çözdüğünüzden emin olun.
Daha fazla bilgi edinmek için Yardım Merkezimizi ziyaret edebilir veya yayıncıların en iyi AdSense uygulamalarını paylaştığı AdSense Yardım Forumu'nda arama yapabilirsiniz.
Saygılarımızla,
Google AdSense Ekibi

wmaraci
reklam

ozncnock ozncnock ss Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 64 / 25
  • Ticaret 6, (%100)
Hocam bu siteden onay alamazsın zaten

Turkgucu21 Turkgucu21 CheffAvsar Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Commis de Cuisine
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 918
  • Beğeniler 158 / 207
  • Ticaret 2, (%100)
budan önceki sitemde bu tarzdaydı günlük 8 tl çivarı bırakıyordu sadece biri vb bu xf

ozncnock ozncnock ss Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 64 / 25
  • Ticaret 6, (%100)

Turkgucu21 adlı üyeden alıntı

budan önceki sitemde bu tarzdaydı günlük 8 tl çivarı bırakıyordu sadece biri vb bu xf

hile sitelerine onay vermiyorlar diye biliyorum alabilirseniz güzel :)

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al