wmaraci reklam

çift hesap kullanılabilir mi

15 Mesajlar 1.828 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

firatonline firatonline WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 214
  • Beğeniler 35 / 34
  • Ticaret 12, (%100)
ebagcuvan Kardeşim merhabalar, arkadaşınkine benzer bir durumum var ama biraz daha karışık, buradan sana sorayım dedim aynı sorunu yaşayanlarda cevaplardan yararlansın:

umarım anlatabilirim :)

blogunhesapbuolsun@gmail.com

yukarıdaki adres ile blog açtım, adsenseye başvurdum, başvuru esnasında minik bir kazançta oldu ama başvuru farklı bir adsense hesabınız var diye onaylanmadı. İlişkilendirin ya da diğerini kapatın diyor.

sonra daha önce başka bir emaildeki youtube kanalıma adsense tanımladığımı hatırladım, birkaç video eklemiş ama ilgilenmemiştim, o hesapta şu olsun:

öncekiyoutubehesapbuolsun@gmail.com

bu hesapta 90 tl var hatta, youtubeda aktif, unutmuşum sadece :)

öncekiyoutubehesapbuolsun@gmail.com'un adsensesinin pin doğrulaması yok bu arada yeni başvurdum, gelince gireceğim.

bende dedimki blogumu mevcut adsense hesabıma bağlayayım. kurcaladım ettim ve nihayet blogger kazançlar-adsense kısmında adsense ürün kimliği öncekiyoutubehesapbuolsun@gmail.com'unki ile değişti.

Şimdi blogum adsensede onaylandı mı onaylanmadı mı anlayamadım. Artık Bloggerdaki adsense kimliği ile öncekiyoutubehesapbuolsun@gmail.com mailindeki adsense kimliğim aynı olduğundan site eklemeyeyim dedim ama yine de site yetkilendirme kısmından ekledim. Blogumda blogger panelde reklam gösterilsin mi sorusunu evet yaptım widget olarak da ekledim, tabi boş görünüyorlar.

blogunhesapbuolsun@gmail.com üzerinden adsenseye girince hala aynı uyarı, "Başvurunuzu incelerken, hesap bilgilerinizin hâlihazırda onaylı olan bir AdSense hesabı ile eşleştiğini tespit ettik." diyor hala... O hesabı napacağım şimdi? Artık onunla işim kalmadı sanırım?

Umarım karışık olmamıştır ama adsense'de yeniyim, şimdi ben ne yapmalıyım veya ne yapmamışım - nerede hata yapmışım, çıkamadım işin içinden.

wmaraci
reklam

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
blogunhesapbuolsun@gmail.com Hesabındaki adsense girişinde uyarı veriyorsa bırak hiç uğraşma öncekiyoutubehesapbuolsun@gmail.com youtube adsensesi aktif zaten pini iste gelince gir zaten blogger ilişkilendirmesi yaptım dedin 2 gün bekle öncekiyoutubehesapbuolsun@gmail.com adresine mail gelir onay alıp almadığı, Adsense hesabında Ayarlar > Erişim ve yetkilendirme kısmına gir orada site için başvur demiyorsa site için onaylıdır. Reklamlarım bölümünde yeni reklam oluştur bloggerdeki oto reklamları kaldır yenmi kodlarını yerleştir sonra onaylandığında gözükecektir zaten.

firatonline

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 214
  • Beğeniler 35 / 34
  • Ticaret 12, (%100)

ebagcuvan adlı üyeden alıntı

blogunhesapbuolsun@gmail.com Hesabındaki adsense girişinde uyarı veriyorsa bırak hiç uğraşma öncekiyoutubehesapbuolsun@gmail.com youtube adsensesi aktif zaten pini iste gelince gir zaten blogger ilişkilendirmesi yaptım dedin 2 gün bekle öncekiyoutubehesapbuolsun@gmail.com adresine mail gelir onay alıp almadığı, Adsense hesabında Ayarlar > Erişim ve yetkilendirme kısmına gir orada site için başvur demiyorsa site için onaylıdır. Reklamlarım bölümünde yeni reklam oluştur bloggerdeki oto reklamları kaldır yenmi kodlarını yerleştir sonra onaylandığında gözükecektir zaten.

Çok teşekkür ediyorum, o halde 2 gün bekleyeceğim. Peki blogunhesapbuolsun@gmail.com adresinde açtığım onaylanmayan adsense hesbaını kapatayım mı yoksa onaylanmadığı için zaten bir hesap söz konusu olmaz mı :)

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
FıratYalçın Sıkıntı olmaz bırak kalsın zaten kapalı sadece onaylanmadı diye bildiri çıkar. 2 gün içinde reklam çıkmassa direk Adsense panelinden reklam kodu ekle eğer bloggerdan eklediğin reklam kodları çalışırsa paneldeki yayıncı kodunla karşılaştır sonra sıkıntı olmasın :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 02.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 214
  • Beğeniler 35 / 34
  • Ticaret 12, (%100)
ebagcuvan keşke inceliyoruz bekleyin tarzı bir mail atsalar, :) hiçbir bildirim gelmedi, sadece şöyle bir bildirim var:

Henüz adresinizi (PIN) doğrulamadığınız için reklam birimleriniz reklam göstermiyor.

Kendi web sitenizde reklam gösterme isteğinizin yerine getirilmesi için, reklam kodunu www.blogadresim. com adresindeki siteye uygulamanız gerekir. Yeni sürüme geçme isteğiniz yalnızca, reklam kodunuz söz konusu alanda gösterimler elde ettiğinde incelenebilir.

Ben hem blogger hem kendi oluşturduğum kodu ekledim. Tabi hala görünmüyor.
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al