wmaraci reklam

Çok düşün geldi anlamadım FİKİRLERİNİZ NEDİR?

5 Mesajlar 690 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kemalsafa kemalsafa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek piyanist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 0 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
DEĞERLİ ÜYE ARKADAŞLAR sizden ricam bu konuda fikri olan fikirlerini paylaşırsa sevinirim benim site günlük organik ziyaretci. 600 kişi ve ütsü ama reklam geliri çok düşük bende mi hata var nerede hatalıyım 1 tl gibi fiyat çok komik geldiğinden değmez diye reklamları kaldırmayı düşünüyorum bilen arkadaların tavsiyesini bekliyorum saygılarımla link bu
http://prntscr.com/103l2af

wmaraci
reklam

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Reklam yerleşimi ya da sektörel bir sorun olabilir. Kendi tecrübeme göre günlük ortalama 600 tekil trafik günde 2TL civarı bırakması gerek. Biraz deneysel bir reklam yerleşimi tercih edebilirsiniz. Farklı yerlere, farklı biçimlerde reklâmlar yerleştirip durumu izlemek en güzel yöntem olur. Yinede, google kendi destek sayfalarında veya güvenilir başka bloglar tavsiye edilen reklam yerleşimini anlatıyordu ordan da faydalanabilirsiniz. Tabi dediğim gibi tamamen sektörel bir düşüklükte söz konusu olabilir.

Constantine06 Constantine06 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2020
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
-Sitenizin sektörüne göre verilen reklamların ücreti düşük olabilir.
-Üstteki arkadaşın dediği gibi reklam yerleşimi hatalı olabilir.

Ama genel olarak söylemek gerekirse zaten Türkçe siteler için AdSense artık kazanç kapısı olmaktan çıktı (Yüksek trafiğiniz yoksa ) . Yabancı diliniz varsa ingilizce,almanca ... içerik üretmeniz daha mantıklı olur.

guvwe guvwe WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 3 / 72
  • Ticaret 0, (%0)
dostum türkiyenin durumu ortada paramız değersiz ve ekonomik olarak sıkıntı içerisindeyiz oyüzden reklam verenlerin sayısı az bu yüzden de cpm düşük yabancı içerikler üret ingilizce almanca gibi dillere yönel hem cpm yüksek hem paraları değerli biraz para kazanabilirsin tabi birde bu işin vergi kısmı var belli bir gelire gelmen lazım ki kar edebilesin

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDER MİSİNİZ?
İnstagram sayfamız
www.instagram.com/gul.yabaniii
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

teorem23 teorem23 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 670
  • Beğeniler 45 / 89
  • Ticaret 4, (%100)
Dostum adsense raporlar hassas kategorilerden para getirmeyen kategorileri kapatmanı tavsiye ederim. Misal ben de bir kategori reklam gösterim sayısı fazla ama getirisi 0.1 ise ben bu kategoriyi kaldırarak getirisi yüksek kategorilerin daha fazla gösterilmesini sağlarım. Günlük 600 hit organik ise 6 tl gibi bir rakam bırakmalı kanımca.

wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al