lostyazilim

Çok Mutluyum!! Sonunda Adsense Onaylandı!

14 Mesajlar 1.782 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

oBen oBen Kelimelerin Gücü Adına.. Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 662
  • Beğeniler 29 / 215
  • Ticaret 16, (%100)

vampirav adlı üyeden alıntı

Hocam hayırlı olsun öncelikle. 2 aşamada onay veriyor adsense.Birinci aşamayı aldıktan sonra ikinci aşamada red yeme şansınız hala mevcut ama güncelliği koruyup, özgün içerikle devam ederseniz alırsınız.2. aşama biraz uzayabilir endişe etmeyin uzadı diye, red gelir düşüncesine kapılmayın.
Ayrıca moralinizi bozmayın adsense kazançı tamamen sizinle alakalı.Güzel analiz ve özgün içerik ile kazanabilirsiniz ama gerçekten yorucu ve zorlu bir süreç.Verdiğiniz emeği alabileceğiniz garantisi yok ne yazık ki, çoğu site sahibi de yazdığı makaleleri başka bir site için yazmış olsaydı şu an kazancı 2-3 kat daha fazla olurdu.En azından konuştuğum,tanıştığım insanlardan ve takip ettiğim forumlardan bu yorumu çıkarabiliyorum.Umarım adsense yolculuğunuz hedeflediğiniz gibi gider.İyi çalışmalar...

adsense için yeni kurallar geldi de bizim mi haberimiz yok? 2. aşama dediğin pin olayı ise buna katılıyorum ama sen pin'den falan söz etmemişsin. webisyo için rahat olabilir.hesabın artık aktif.sadece pin için zarf bekleyeceksin.eline ulaşacak zarftaki pin kodunu adsense hesabından doğrulayacaksın.
webisyo

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

webisyo webisyo Merhaba, ben Ali :) Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 851
  • Beğeniler 801 / 328
  • Ticaret 16, (%100)
vampirav ben o aşamayı geçtim :)

oBen yorumunuz için teşekkür ederim. Evet sanırım hesabım tamamen onaylı doğru söylüyorsunuz :)

Adameksik.com | Halı Saha Oyuncu Bulma Sitesi.

pubhane pubhane Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Konya
  • Ad Soyad K** E**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 158 / 140
  • Ticaret 9, (%100)
Adsense onay aşamalarını henüz bitirmediniz. Evet şuan reklamlar sitenizde gözükmeye başladı ancak daha pin alma olayı var. İllegal tıklama olmadan siteniz 20 TL eşiğine ulaştığında adsense hesap sahibi tarafından girilen ev ya da ofis adresine pin gönderilir. Yaklaşık 3 hafta gibi bir sürede geliyor. (Kimine 3 ay gelmiyor) Gelen pini adsense hesabınıza girmelisiniz. Daha sonra ise ödeme alabilmek için min 200 tl barajını aşmalısınız :) Bu aşamalar öncesinde adsense yeni hesaplara acımadığını ve yapılan küçük yanlışlarda cezaları kestiğini unutmayın. Size tavsiyem yüksek hitli bir sayfanız yoksa, daha doğrusu adsense aldığınız sayfanızda hit yüksek değilse, reklam koymanın pek bir anlamı olmayacaktır.

Genelde yazılım ve internet ile ilgili çalışma yapan kişiler adsense reklamların siteye prestij kattığını düşünüyor. Heves almak için yeni sitelere eklendiğini görüyoruz. Şuan tahmin ediyorum ki, sizde sitenizde adsense reklamların döndüğünü görmek için siteye ara ara giriş yapıyorsunuz :) Evet adsense reklamları siteye canlılık katar ancak, yeni siteler için gerekli değildir. Adsense hesabınız artık cepte! Siteniz yeniyse, sitenizi oturtana kadar reklam gösterimi yapmamanızı tavsiye ederim. Bunun dışında sitenizi toplu yerlerde paylaşmamanızı tavsiye ederin. Tekrar hayırlı olsun.
webisyo

kişi bu mesajı beğendi.

webisyo webisyo Merhaba, ben Ali :) Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 851
  • Beğeniler 801 / 328
  • Ticaret 16, (%100)
pubhane yorumunuz için çok teşekkür ederim, çok bilgilendirici oldu :)

Adameksik.com | Halı Saha Oyuncu Bulma Sitesi.
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al