wmaraci reklam
lidertakipci

Daha önce onaylanmış Siteyi Yeni hesapta kullanmak.

6 Mesajlar 744 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

sokrates sokrates WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster | Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 60, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

Burada tecrübeli kişilerin ve benimle aynı sorunu yaşayan kişilerin olacağını düşünerek konu açmak istedim...

Adsense gelirli site satın aldık adı üzerinde daha önceki gelirini elde etmiş ve birhesapta kullanışmış site...
Sorunum şu ; Ben sıfırdan bir hesap açarak birincil siteyi yazarak örneğin www.webmastercik.com u kullanarak sıfırdan hesap açtım ve adsense geliri elde etmek istediğim yani satın aldıgım site olan www.ccccc.com a kodları ekledim. şimdi daha önce başka hesapta kullanılan www.ccccc.com tekrar onay sürecine mi girecek yoksa direk reklam yayınlanır mı ? yahut birincil hesap olan www.webmastercik.com olması zorunlu mu ?

(Diğer deyişle) : ben daha önce baska hesapta reklam alınmış olan www.ccccc.com sitesinde reklam yayınlamak istiyorum ve www.webmastercik.com ile açtığım hesap ilkkez oluşturuldu ve 1.onayı geçti. 2. onay webmastercik.com için gerekli ancak www.ccccc.comiçinde gerekli olacak mı ?

yardımcı olan ve bilgiveren herkese çok teşekkür ederim şimdiden. İyi forumlar arkadaşlar.

Recbook Creative 
wmaraci
reklam

hakhuna hakhuna WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek sinema
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** U**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 10, (%100)
takipteyim
sokrates

kişi bu mesajı beğendi.

akbas akbas Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 368
  • Beğeniler 174 / 161
  • Ticaret 23, (%100)
2. onayı almış bri adsense hesabı ile dilediğiniz tüm sitelerde kazanç elde edebilirsiniz.Reklamlarınızı eklediğiniz yeni siteler için onay almanıza gerek yok.

Şuan ben 40 üzeri sitede reklamlarımı yayınlıyorum.1 site üzerinden adsense almıştım çok çok önce 7 sene önce sanırım.
AZRaeLeM sokrates

kişi bu mesajı beğendi.

sokrates sokrates WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster | Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 60, (%100)

akbas adlı üyeden alıntı

2. onayı almış bri adsense hesabı ile dilediğiniz tüm sitelerde kazanç elde edebilirsiniz.Reklamlarınızı eklediğiniz yeni siteler için onay almanıza gerek yok.

Şuan ben 40 üzeri sitede reklamlarımı yayınlıyorum.1 site üzerinden adsense almıştım çok çok önce 7 sene önce sanırım.

Bilgi için teşekkür ederim hocam sorun 1. onayı geçmiş bir hesap daha önce başka bir hesapta adsense reklamlarına girip dha sonra 1.onayı geçmiş bir hesaptan yayın yapılabilir mi sorusu. yani benim 1. onayı geçmiş bir hesabım var 2.onaya sokmadım ancak aldıgım site baskabirinin hesabında zaten yayınlanıyordu. bunun içinde onay süreci gerekir mi ? yani sorunum bu :)

Recbook Creative 
wmaraci
wmaraci

J1DOJ J1DOJ Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Yazılım, Geliştirici...
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 296
  • Beğeniler 0 / 82
  • Ticaret 0, (%0)
1. Onayı Geçmiş 2. Onay İçin Reklamları Siteye Ekleyip Bekledikten Sonra 2. Onayı da Geçitiğinde Sitelere Reklamları Koyabilirsiniz...

Yani 2.Onayı Geçmesi Şart...

akbas akbas Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 368
  • Beğeniler 174 / 161
  • Ticaret 23, (%100)
2. onayın alınması şart.1. onayı hangi siteden almışsanız 2. onayıda o siteden alacaksınız.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al