wmaraci reklam

Düşen TBM artırma için yaptıklarım ve başarılı sonuçlar.!

3 Mesajlar 1.001 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

GrafAdem GrafAdem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 389
  • Beğeniler 84 / 201
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Forumdaşlar;
Son 15 gündür sitelerimin tümünde TBM düşüşü ile ilgili sorunlarım vardı. Tüm forumlarda , Seo Bloglarda ve yabancı sitelerde aramama rağmen hep aynı sonuçları ve aynı cevapları gördüm. Kendimce yeni taktikler dememeye karar verdim. Neticesinde başarılı sonuçlar elde ettim ve sizleri de bu konuda bilgilendirmek istiyorum. Özellikle de , Türk sitelerinin başa bela TBM olayından hepimiz çok dertliyiz biliyorum.

- İlk olarak sitelerimin tümünü Adsense'ten , Analytics'e bağladım. Daha sonra sayfa değerlerimi kontrol ettim. Sayfa değeri 0,01$ olan tüm sayfalarımı not alarak hepsinin içeriğinde güncellemeler yaptım. Yani daha önce yazdığım ve sıralamada halen yerinde olan , trafiği her geçen gün artış gösterse bile sayfa değeri düşen bu yazılarımın içerisine girerek 600 kelime olan yazılarımı 1500 kelimeye kadar yazarak güncelledim.

- İkinci yaptığım işlem ise , kategorisel sitelerde bildiğiniz üzere sürekli aynı ya da benzer başlıklar atmak zorunda kalabiliyoruz. Örneğin , sitemizin kategorisi "balık" ise başlıklarımız ( Balık Avlarken Dikkat Edilmesi Gerekenler , Balık Türleri Nelerdir , Tatlı Su Balıkları , Tuzlu Su Balıkları Vs ) şeklinde olur. Belki sizlere saçma gelecek ama ben şunu yaptım. 3 Adet sitenin kategorisine uygun makale yazdım.Araya 1 adet yine içinde balık geçen ama konusu çok farklı olan bir makale yerleştirdim. Yani farklı başlıklar ile google'ın dikkatini çekmeye çalıştım. Buna da şöyle örnek verebilirim. Balık Avlama, Balık Türleri hakkında olan siteme , ( Balık Burcunun Duygusal Olma Sebebi Nedir ? ) gibi bir makale girdim. Bunu her sitemde yaptım.

Sonuç ;
TBM 0,03'e düşen tüm sitelerim bu uygulamalarımdan sonra , 0,16 kuruş oldu. Deneyin..
msa52 impjix BakalimBilelim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

can58 can58 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 48 / 45
  • Ticaret 1, (%100)
Yararlı bilgi, paylaştığın için teşekkürler.

BakalimBilelim BakalimBilelim Beni bilen bilir... Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)
Merhabalar, öncelikle erinmeyip kendinizce de olsa bulduğunuz bu sonucu bizlerle paylaştığınız için şahsen ben teşekkür ederim. Fakat TBM artışının bu yaptığınız işlemin neticesinde gerçekleşip gerçekleşmediğini bilmemiz imkansız. 2 haftadır 1-2 kuruş seviyesindeydi TBM'lerim. Şu an 10 kuruş seviyelerinde ve herhangi bir işlem yapmadım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al