wmaraci reklam

Eski Konumum devamı, istikrar, başarı, :), buyrun konuya, 2,3 Ayda bir güncellenecek

50 Mesajlar 8.632 Okunma
wmaraci reklam

dargman69 dargman69 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1299
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)
bol kazançlar. eski konuya karşılık bu konu bomba olmuş :)
bilgiyi paylaşmama konusunda da size %100 katılıyorum. özellikle forumlar üzerinde kesinlikle paylaşılmaması gereken bir konu. çünkü insanoğlunun durumu ortada. bilginin sadakası demeşsiniz, bence bu konuda, tanıdık yüz yüze bildik, tamamen değecek kişilere verilmeli.
eroniko45

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

vantaggio vantaggio WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Reklamveren hesap yöneticisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 1 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba websitenizin kategorisi nedir onu merak ettim?

eroniko45 eroniko45 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ...
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 44 / 18
  • Ticaret 5, (%100)

vantaggio adlı üyeden alıntı

merhaba websitenizin kategorisi nedir onu merak ettim?

Kusura bakmayın, Kategorisi gizli hocam,

alanyaseo alanyaseo WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 28.12.2020
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web developer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad N** B**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 8 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Kardeş allah bereket versin, bol kazançlar dilerim. Keşke o arkadaşlara özelden yazsaydın bakın böyle demiştiniz gibisinden. Böylesi gövde gösterisine giriyor söyliyim. Şimdi gözü kalan olur mazallah bir nazara kurban gidersin, bir politika kısıtlamasıyla elindekini de kaybedersin. :)
Lafın özü; Sular yükseldikce balıklar karıncaları yer, sular çekildikce de karıncalar balıkları yer. Kimse bugünkü üstünlüğüne gücüne güvenmemeli... Çünkü kimin, kimi yiyeceğine suyun akışı karar verir. ;)
eroniko45

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 30.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ...
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 44 / 18
  • Ticaret 5, (%100)

alanyaseo adlı üyeden alıntı

Kardeş allah bereket versin, bol kazançlar dilerim. Keşke o arkadaşlara özelden yazsaydın bakın böyle demiştiniz gibisinden. Böylesi gövde gösterisine giriyor söyliyim. Şimdi gözü kalan olur mazallah bir nazara kurban gidersin, bir politika kısıtlamasıyla elindekini de kaybedersin. :)
Lafın özü; Sular yükseldikce balıklar karıncaları yer, sular çekildikce de karıncalar balıkları yer. Kimse bugünkü üstünlüğüne gücüne güvenmemeli... Çünkü kimin, kimi yiyeceğine suyun akışı karar verir. ;)

Tavsiyeniz için sağolun hocam, Bence buradan paylaştığım iyi oldu, herkes gördü, bundan sonra herkes bilmişlik taslayarak olmaz öyle şey, imkansız, sallama vs. diyemez, Başarımı paylaşmak benim de hakkım, zaten internet kazancına göre hareket etmiyorum, güvenmiyorum da bu sektörün kazancına.
nazar değmesin diye sadece adsense kazancını paylaştım, diğer kazançlarımı paylaşmadım :), onları paylaşırsam vururlar beni :D
Saygılar
alanyaseo

kişi bu mesajı beğendi.

Cud Cud ADS Method Hiz. Platin Üye
  • Üyelik 27.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Medya
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 1959
  • Beğeniler 483 / 483
  • Ticaret 51, (%100)
Biri bir şey kazanıyorsa ispat etmek zorunda kalmaz. İspat etmeye uğraşan şüphe uyandırır. 'Sayfayı incele' olmasın da :)

76623-65f9c1c29b2fd.png

• Üyelik 30.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ...
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 44 / 18
  • Ticaret 5, (%100)

nebiozkan adlı üyeden alıntı

Biri bir şey kazanıyorsa ispat etmek zorunda kalmaz. İspat etmeye uğraşan şüphe uyandırır. 'Sayfayı incele' olmasın da :)

gizlilik nedeniyle aldığım ekran görüntülerindeki bazı alanları kaldırdım :) bazı yerleri de karaladım.
kimseye bir şey kazandığımı ispatlamaya çalışmadım hocam, isteyen inanır isteyen inanmaz, zaten eski konumu referans göstermeseydim, önceden alınmış dersler olmasaydı yine konu altında sürüyle alaycı mesaj olurdu, şimdi bakıyorum da herkes yorum yazarken biraz daha dikkatli yazıyor. demek ki bu konudan ders alan, bir şeyler çıkaran birileri olmuş,
daha önceki mesajlarımı ve konuyu ve geçmiş mesajları okudunuz sanırım, eski konuma yorum yapan arkadaşları etiketledim, sizi de etiket listeme aldım , bir dahaki sefere başka konu açacam sizi de etiketleyecem. :), yanlış anlamayın, yorumunuzdan memnuniyetsizlik duymadım, bilginiz olması için etiketleyecem.
Bence feyz alınacak bir konu

Cud Cud ADS Method Hiz. Platin Üye
  • Üyelik 27.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Medya
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 1959
  • Beğeniler 483 / 483
  • Ticaret 51, (%100)
Sağol hocam benim feyze ihtiyacım yok. Bi ara bana bağlanın ben size 2 aylık sitenin günlük kazancı nasıl 500 TL olur onu gösteririm :)
eroniko45

kişi bu mesajı beğendi.

76623-65f9c1c29b2fd.png

• Üyelik 30.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ...
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 44 / 18
  • Ticaret 5, (%100)

nebiozkan adlı üyeden alıntı

Sağol hocam benim feyze ihtiyacım yok. Bi ara bana bağlanın ben size 2 aylık sitenin günlük kazancı nasıl 500 TL olur onu gösteririm :)

eyw hocam sağolun, saygılar
Cud

kişi bu mesajı beğendi.

MetinOzturk MetinOzturk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 22 / 48
  • Ticaret 0, (%0)
Ben hostingi merak ettim, çünkü 2016'da çokca hostingle başınız belaya girmiş. Hangi hostingi kullanıyorsunuz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al