wmaraci reklam

Google Adsense İlk onayı aldım sanırım

13 Mesajlar 1.717 Okunma
smmexpress

zangess zangess Ya Sev Ya Terket! Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webtasarim
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad U** i**
  • Mesajlar 1153
  • Beğeniler 339 / 275
  • Ticaret 13, (%100)

Wolf42 adlı üyeden alıntı

Devmalı iki onaydan bahsediyorlardı ya kardeşim bende tek mail geldi ve ikinci mail gelmedi reklamları koydum bir saat sonra reklamlar aktif oldu bende yazılana göre ikinci maili bekliyorum onun için sordum :)

Aynen bir onay daha gelecek. Aynı ayarda devam. Bol bol kaliteli içerik gir, 5-7 gün içinde adsenseden bir mail gelmezse rahatla. Daha doğrusu arada bir kaç mail daha gelebilir. İyi gidiyorsunuz, kazançlarınızı arttırmak için bilmem ne yaptın mı? vs vs. Yani 1 hafta daha sık dişini:) Ama unutmayın ki adsense hayat kurtaran kabul edilince para kazanacağınız anlamına gelmiyor. Reklamstore gibi kaliteli biraz daha düşük oranlarda kazanabileceğiniz TÜRK! firmaları var:) Yeterki hit artsın site kaliteli olsun her türlü kazanırsın. Kolay gelsin.
Wolf42

kişi bu mesajı beğendi.

https://biyokimlik.com
wmaraci
reklam

Wolf42 Wolf42 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Sosyolog
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 24 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Bilmiyorum dostum bakacağız artık buradan gelen gelirle ucacağım demiyourm birkaç hedefim var site için misal biraz gelir gelirse siteye güzel bir tema yaptırmak istiyorum biraz seo konusunda destek almak istiyroum buradan gelen gelirle yoksa çok uçuk kaçık gelirler gelir diye kendimi kandırmak istemiyorum hayırlısı kardeşim güzel temenilerin için.. :)
zangess

kişi bu mesajı beğendi.

FurkanYigit FurkanYigit www.furkanyigit.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 19 / 15
  • Ticaret 5, (%100)
benimde ilk onay geldi reklam birimlerini oluşturun 2.onayı bekleyin filan yazıyordu fakat adsense panelinde sadece 1 kod ve 3 gün içinde değerlendiricez yazıyor. 8 gün oldu bekliyoruz bakalım :)
Wolf42

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al