wmaraci reklam

Google Adsense Mobil Kapanıyor

6 Mesajlar 1.146 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

demantools demantools webrakun.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek İçerik Yazarı
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 16 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

Google AdSense internet sitelerinde reklam göstererek para kazanılmasını sağlayan bir sistemdir, internet site sahipleri AdSense’den para kazanırlar ancak alınan son habere göre pek de iç açıcı olmayan bir durum ile karşı karşıyayız…

Google, AdSense hizmetinin mobil uygulamalarını kaldırıyor, önümüzdeki aylar da uygulama kullanılamaz hale gelecek ve 2019 sonunda da marketlerden tamamen kaldırılacak, bu uygulama hem IOS hem de Android de önce kullanıma kapatılacak 2019 Yılının sonlarında da Marketlerden kaldırılacak, AdSense Ürün Yönetim Sorumlusu Andrew Gildfind Yaptığı açıklama da Google, mobil uygulamalarla uğraşıp zaman kaybetmek istemiyormuş.

Yeni olacak sistem tarayıcı üzerinden kullanılacak, tamamen yeniden tasarlanan ara yüz ile kullanıcılar çok kolay bir şekilde AdSense kullanımı sürdürecekmiş, ancak şurada akıllara sorular gelmeye başlıyor AdSense Widget ları kullanan kullanıcılar ne yapacak, uygulamaların bu şekilde kolay yönleri de vardı ancak Google bu hareketi ile hepsine mâni olmuş olacak, vaat olarak hız ve kolay kullanım sunan Google kullanıcılarının kalbini kırdıktan sonra tekrar onarabilecek mi bakalım…

Kaynak Web Sitem Ziyaret Etmeyi Unutmayın : Delete Tuşu - İnterneti Sil Süpür

wmaraci
reklam

bilisimciblog bilisimciblog Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** B**
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 141 / 79
  • Ticaret 0, (%0)
Ben böyle bişey olacağını sanmıyorum

NeroWin NeroWin www.teknovudu.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 86 / 64
  • Ticaret 0, (%0)
Kısa vadede olacak bir şey değil ancak belki 2-3 yıl sonra yapılabilir. Zira web de erişilen her şeyin uygulamasını yapmak bana saçma gelmiştir. Çok kaliteli ve uyumlu bir site yapıp oradan işimizi görebiliriz bence. Zaten yavaş yavaş öyle bir trent var. Bakalım, yeni web versiyonları ile birlikte internet sayfalarında çok ciddi gelişmeler bekliyorum.

aries aries WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek işçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 827
  • Beğeniler 150 / 383
  • Ticaret 1, (%100)
Adsense mobil uygulamasının çok da gerekli olduğunu düşünmüyorum... Olmasa da olur yani, şayet çok gerekli olduğu zamanlarda mobil tarayıcıdan girip bakma imkanı var zaten...

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

hRSor hRSor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 654 / 134
  • Ticaret 5, (%100)
Haberde gördüm bende. Android uygulama kalkıyor ise adsense ana sayfa mobil uyumlu olacaktır diye düşünüyorum. Mobil adsense sayfasını ana ekrana ekleyerek uygulama şeklinde açar ve devam ederiz.

TheSecret TheSecret WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Ekonomi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** H**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 44 / 48
  • Ticaret 0, (%0)
Para kazanmayı daha zor ama adaletli hale getirmek istiyorlar sanırım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al