wmaraci reklam

Google Adsense Yardım.

12 Mesajlar 1.106 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

grandflash grandflash WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar 10. defa belkide aynı mesajı aldım.

"Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.
Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.
Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir."

en son 5 gün önce başvurmuştum bu yazıyı aldıktan sonra bütün haberlerimi gözden geçirdim kopya olanları sildim,fotoğrafları pc ye kaydedip yükledim tüm sıkıntıları hallettim hatta çoğu haberimin başlığındada ilk sırada çıkıyorum googleda. ama buna ragmen bu mesajı yıne aldım bugun basvurunca.

günlük tekil ziyaretim 1.5-2k arası degısıp sayfa goruntulemem ortalama 3k fakat tüm ziyaretcim facebook üzerinden.
acaba temam mı kötü paralı wordpress temasına mı geçmem lazım? yoksa nedir sıkıntı biri yardımcı olursa cok sevınıcem.

wmaraci
reklam

nebiozkanyilmaz nebiozkanyilmaz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Designer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 845
  • Beğeniler 0 / 107
  • Ticaret 6, (%100)
Valla hocam ben size şunu söyliyim. Kendi AdSense hesabım var çok şükür. Yıllar önce koşullar böyle zor değilken almıştım. İki gün önce çalıştığım gazete için başvuru yaptım. Gazeteye günlük 100 haber giriliyor hepsi özgün. Domain 9 senelik. Günlük tekili 7 bin.

Ancak yetersiz içerik dedi varın gerisini siz düşünün :)

opencartim opencartim Bir Umuttur Yaşamak! Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek E-Sporcu!
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 359 / 372
  • Ticaret 26, (%100)
Adsense kurallarına yeni bir not düşmüşler, baya saçmaladılar ama " 6 AY " domain aktif çalışmayan sitelere artık vermiyorlar adsense. Diğer bazılarına göz atıyorum 10 Günlük domain sağlık sitesine adsense onay veriyor garip birşey bende anlamadım.

• Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
adsense desteğinde yazıyor mu? şöyle bişeyde olabilir o dedğin hani adamın adsensei vardır diğer açtığı yeni sitede kullanıyodur. ama anlamadım gerçekten herşeyi deniyorum vermeleri lazım artık satın mı alsam bilemedim o da ne kadar sağlıklı olursa

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

metapak metapak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)
"Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız."

Google genelde bu cevabı özgün olmayan, spinli sitelere veriyor ama benimde bir sitem bu cevabı aldı üstelik özgün ve baştan sonra kendimizin yazdığı bir siteydi. Google Forumlarında biraz araştırdıktan sonra özelliklede İngilizce Google Forumunda ortaya çıkıyor hocam sebep.
İçerik üretip hem reklam alıp hemde spama düşmemenin ana mantalitesi hiçbir yerde olmayan bilgileri sizin vermeniz(miş). Yani istediğin kadar özgün yazı yaz ama senin yazılarının benzerleri varsa bu kullanıcı ve Google açısındam olumlu bir içerik olmuyor. Örnek vermek gerekirse şöyle bi yazı yazdınız diyelim "2016'nın En Hızlı 20 Arabası"
Bu tür içerikler ve benzerleri çoğu sitede mevcut bu yüzden Google'dan + puan alamıyosun. Senden istediği özgünlük kelime anlamıyla aynı şekilde özgünlük

• Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

JonnedRyan adlı üyeden alıntı

Google genelde bu cevabı özgün olmayan, spinli sitelere veriyor ama benimde bir sitem bu cevabı aldı üstelik özgün ve baştan sonra kendimizin yazdığı bir siteydi. Google Forumlarında biraz araştırdıktan sonra özelliklede İngilizce Google Forumunda ortaya çıkıyor hocam sebep.
İçerik üretip hem reklam alıp hemde spama düşmemenin ana mantalitesi hiçbir yerde olmayan bilgileri sizin vermeniz(miş). Yani istediğin kadar özgün yazı yaz ama senin yazılarının benzerleri varsa bu kullanıcı ve Google açısındam olumlu bir içerik olmuyor. Örnek vermek gerekirse şöyle bi yazı yazdınız diyelim "2016'nın En Hızlı 20 Arabası"
Bu tür içerikler ve benzerleri çoğu sitede mevcut bu yüzden Google'dan + puan alamıyosun. Senden istediği özgünlük kelime anlamıyla aynı şekilde özgünlük

işte en sinir olduğum sebep.benimde aklıma o geldi bendeki tüm içerikler tabiki var hep başka sayfalarda.ama zaten o sayfalarda hep birbirleriyle aynı içeriklere sahipler.onlarda adsense var bize gelince red. peki hocam şöyle denesem güncel haberleri özgün bi şekilde girsem atıyorum bundan 4-5 ay önceki haberleri değilde yada genel önceden paylasılmıs seylerı degıl işte günlük 23 şubatta şu haber oldu vs. bu şekilde de kopya içerik de rmi? ve buna ilaveten benim eski kopya dediği içerikler kalsa mı yoksa silip bu dediğim şekilde mi başlamalıyım?

metapak metapak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)

grandflash adlı üyeden alıntı

işte en sinir olduğum sebep.benimde aklıma o geldi bendeki tüm içerikler tabiki var hep başka sayfalarda.ama zaten o sayfalarda hep birbirleriyle aynı içeriklere sahipler.onlarda adsense var bize gelince red. peki hocam şöyle denesem güncel haberleri özgün bi şekilde girsem atıyorum bundan 4-5 ay önceki haberleri değilde yada genel önceden paylasılmıs seylerı degıl işte günlük 23 şubatta şu haber oldu vs. bu şekilde de kopya içerik de rmi? ve buna ilaveten benim eski kopya dediği içerikler kalsa mı yoksa silip bu dediğim şekilde mi başlamalıyım?

Ben yetersiz tüm içerikleri sildim 30 içerikten 10 adet kaldı. Çok basit şeyleri sil bence hocam. Güncel içerik + sitede zaman geçirilmesini sağlayan ilginç paylaşımlar olursa daha iyi olur hocam.

Ozdemiir Ozdemiir Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 4 / 120
  • Ticaret 0, (%0)
Bu 6 ay kanunu TR onaya geçerse siz adsense fiyatlarını görün nasıl tavan yapacak ve spam bitmiş olacak

• Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

JonnedRyan adlı üyeden alıntı

Ben yetersiz tüm içerikleri sildim 30 içerikten 10 adet kaldı. Çok basit şeyleri sil bence hocam. Güncel içerik + sitede zaman geçirilmesini sağlayan ilginç paylaşımlar olursa daha iyi olur hocam.

tamamdır hocam sagolasın umarım alırız

• Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 7 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Özdemir adlı üyeden alıntı

Bu 6 ay kanunu TR onaya geçerse siz adsense fiyatlarını görün nasıl tavan yapacak ve spam bitmiş olacak

valla umarım doğru değildir :S

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al