wmaraci reklam

*Google Adsenseye Hemen Kayıt Olun ! Para Kazanmaya Başlayın !

3 Mesajlar 519 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

canlitvizle90 canlitvizle90 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Tasarım Uzmanı
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad U** Ö**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba

Ben web sitemden para kazanmak için Google AdSense aracığıyla reklam gösteriyorum ve benim çok işime yarıyor. Google AdSense web site ziyaretçilerime onların ilgi alanlarına uygun, yüksek kalitede reklamları hem cep telefonları, tabletler hem de birçok farklı ekrana uygun şekilde gösterebiliyor.
AdSense reklamlarının senin web siten için de faydalı olabileceğini düşündüğüm için sana yazmak istedim. Ayrıca Google şu anda bir farklı fırsat da sağlıyor. Eğer 30 gün içerisinde 190TRY kazanırsan, Google AdSense'den en iyi nasıl faydalanabileceğine dair özel taktiklerin yer aldığı bir e-mail alacaksın.
AdSense web sitemden para kazanabilmem için kullanımı çok basit bir yöntem oldu. AdSense reklam verenlerin yazı, resim ve video gösterebildiği ve benim web site ziyaretçilerimin bu reklamlara tıklaması veya bazen reklam tipine göre bu reklamları görmesi üzerine bana gelir getiriyor. Google'ın büyük bir reklam veren ağı var. Böylece reklam alanlarıma oldukça fazla fiyat teklifi oluyor. Ben bütün ilgimi web sitemdeki içeriklere verirken, Google doğru reklam verenle sitemi eşleştiriyor.
Eğer Google AdSense'i denemek istersen aşağıdaki link'le kaydolabilirsin:

https://goo.gl/5YP7j7
Referans Kodu: 5YP7j7

Umarım Google AdSense senin için de çok faydalı olur!

wmaraci
reklam

DG34 DG34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafiker - Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** G**
  • Mesajlar 228
  • Beğeniler 40 / 98
  • Ticaret 4, (%100)
30 gün içerisinde 190TRY kazanan birisi zaten Adsense'den en iyi nasıl faydalanabileceğini çözmüştür, saçma olmuş.
Ayrıca Adsense reklamverenleri koruyan politikalarıyla gözümdeki değerini yitirdi maalesef. En ufak hatanızda hesabınız siliniyor içindeki kazanç da çöp oluyor, bir daha açtırma şansınız da olmuyor.

TheAnalyzer TheAnalyzer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Özel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 134 / 415
  • Ticaret 5, (%100)
40 yıldır webmaster'im böyle adsense reklamı görmedim :)

Not: linke emin degilseniz tıklamayin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al