wmaraci reklam

google sitemi PR:3 yaptı ama reklam vermedi?

6 Mesajlar 1.049 Okunma
smmexpress

ahmetsahin ahmetsahin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek mühendislik ögrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 4 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

merhaba lar google son güncelleme ile sitemin pagerank değerini 3 yaptı ama adsense 2 kere başvuru yaptım reklam vermedi kriterlere uymuyor muşum felan diye mail yolladı (2.başvurumun cevabı 2-3 saat sona geldi)

Üstadlar bu konuda acemiyim de acaba neden böyle bir ikilem olduğunu veye neler yapmam gerektigi ile ilgili buradaki uzman arkadaşların görüşlerini bekliyoum..

İnternet sitem: http://www.egitim-dunyasi.net/

wmaraci
reklam

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Adense pr değeri arasında bir bağlantı yok ki.
melankolia SabahKemalCansu

kişi bu mesajı beğendi.

VolkanAkpinar VolkanAkpinar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Güvenlik Vard. Şefi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 467
  • Beğeniler 45 / 68
  • Ticaret 0, (%0)

ahmetsahin adlı üyeden alıntı

merhaba lar google son güncelleme ile sitemin pagerank değerini 3 yaptı ama adsense 2 kere başvuru yaptım reklam vermedi kriterlere uymuyor muşum felan diye mail yolladı (2.başvurumun cevabı 2-3 saat sona geldi)

Üstadlar bu konuda acemiyim de acaba neden böyle bir ikilem olduğunu veye neler yapmam gerektigi ile ilgili buradaki uzman arkadaşların görüşlerini bekliyoum..

Hocam bende aynı sorunu yaşamıştım sonra sorunu çözdüm site kuralları olmadan vermiyormuş bende site kuralları yapıp bir gün sonra tekrar başvuru yaptım kabul edildi örnek

• Üyelik 26.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 4 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
ama sonuçta google bunu verirken sitenin yapısını inceliyor ona göre bu değeri veriyor
adsensdede ona yakın bir şekilde site yapısını veya site kalitesini incelemiyor mu

peki bağlantılı değilse bile sitem googlenin hangi kriterine uygun olmayabilirki yasadışı içerik yok spam yazılar yok vs vs yani bunun mantığını anlayamadım...

wmaraci
wmaraci

GizemliLORD GizemliLORD Tof AŞ-K Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur oldu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 1632 / 280
  • Ticaret 34, (%100)

ahmetsahin adlı üyeden alıntı

Bu ara benim başvurularımı da red ediyor neden se aynı gerekçe ile siteniz uymuyor falan filan diyor. İkinci başvuruyu kısa bir süre sonra yaptıysanız direk red verir zaten :).

EK : Adsense hesbı alma deneme /yanılma çalışmalarım bulunmaktadır;eğer uzun yaşayabilecek bir adsense hesabı alma yöntemi bulursam paylaşırım buradanda :).

Neden TürkNet'li Olmalıyım>>> https://birurl.com/5nHED

• Üyelik 26.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 4 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
bende hakkınızda iletişim felan ekledim eklemekte baya zorlandım(tema eski baya ondan kullanımı kısıtlı biraz) ama hallettim üstadlar benimle aynı temayı kullana bir site vardı o benzerini yapmış bende sayfa kodunu kopyalayıp değiştirdim iki tane menü oldu ama olsun artık napalım
ayrıca mysayfam senden biraz Ç(alıntı) yaptım ve aradada baya uçtum yazdıklarıma ben bile güldüm ama hiç değilse oldu artık yarın öbür gün tekrar başvuracam bakalım ne olacak sonucu buraya yazacam ilgilenen arkadaşlara tekrar teşkkürler...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al