wmaraci reklam

Günlerdir Bu Hatayı Alıyorum Yardımcı Olun!

2 Mesajlar 562 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ucuzinstagram ucuzinstagram WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 7 / 9
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar. Daha önce bir youtube sayfam için adsense barındırılan hesap açmıştım. Daha Sonra Web sitemiz için adsense hesabı açmayı denedim ama adsense yetkilileri diğer hesabımı kapatmam gerektiğini söyledi. Ben barındırılan hesaba web site eklemeyi tercih ettim ve internette okuduğum yönlendirmeleri izleyerek yapmaya çalıştım, hatta farklı bir e posta açarak kullanıcı ekledim ama öyle bile olmadı. Çünkü benim barındırılan hesabımın ayarlar bölümünde site ekle bölümü yoktu. O sebeple ben Youtube adsense hesabımı kapattım dolayısıyla daha önceden kullanıcı olarak atadığım diğer hesabımda kapatıldı.

Hesaplarımı kapattıktan sonra yeni hesap açmayı denedim ve başvurumun onaylanmasını beklerken bu sorunla karşılaştım

Arkadaşlar eski hesaplarım kapalı olmasına rağmen yeni açtığım hesabımda sürekli eski hesabı kapat uyarısını alıyorum burada kilitlendim. Tavsiyeleriniz neler neler yapabilirim?

wmaraci
reklam

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Hocam eğer eski hesabı komple silerseniz bu hatayla karşılaşmazsınız. Eski hesabı kapattığınız halde bu hatayı almaya devam ediyorsanız yeni adsense hesabı almaktan başka çare gelmiyor aklıma.

Adsense hesabı lazım olursa size uygun fiyata temin edebilirim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al