wmaraci reklam

Günlük 10k hitim var adsense az mı kazandırıyor? Alternatif mi denemeliyim?

16 Mesajlar 2.521 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

UseTheYourBrain UseTheYourBrain WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 30 / 29
  • Ticaret 3, (%100)
Ezoicte Adsensele çalışıyor hocam

wmaraci
reklam

gokenim gokenim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Fotoğraf, Grafik, Radyoloji
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)
10k'ya bu kadar mı veriyor ya? Site işleri kötüleşmiş bayağı sanırım

Selamunaleyküm.

ocalburakdurmus ocalburakdurmus E-Ticaret Yöneticisi Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 0 / 243
  • Ticaret 1, (%100)
Neye göre fiyat verildiğini anlamadım ama adsense algoritmalarına göre fiyat vermediğiniz kesin. İsterseniz 20k hit alın buna bir fiyat biçilemez ki. Anladığım kadarı ile içeriğiniz kaliteli değil. Ayrıca sitenin her yerine reklam koyarak gelir artışı sağlayamazsınız teknik olarak düşüş bile gerçekleşir. Google her alanda sitenize puanlar verir. Bu puan sonucunda sıralama ve gelir elde edersiniz. spam içerik üretiyorsanız, kalitesiz içerik üretiryorsanız, kullanıcılarınız sitede az vakit geçiriyor ise, oturum başına düşen sayfa görüntüleme düşük ise gelirleriniz de düşük olur. Kazanç içerik ile doğru orantılı ziyaret sayısı daha sonraki etken. Günde 2K tekili olup 40-50 TL Adsense kazancı elde eden bir çok proje gözlemledim. 10K ziyaretçiniz olması değil 10K kaliteli ziyaretçiniz olması önemli. Bunlar ne sıklıkla geri dönüyor, hangi platformdan gelip hangi platforma gidiyor, interneti aktif mi kullanıyor pasif mi kullanıyor, demografik düzeyleri neler, demografik coğrafya durumları nedir gibi soruların cevapları da önemli. Bu işi herkes yapıyor ama böyle yapmıyor maalesef. Detayları gözden kaçırmamanızı tavsiye ederim.
Erdemakale LVIII

kişi bu mesajı beğendi.

bozokiphone bozokiphone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek youtuber
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlar https://bozokiphone.blogspot.com/ yeni açtığım bir blog sitesi robot.txt ayarlarına bakabilir misiniz. doğru mu yapmışım.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Erdemakale Erdemakale WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek İçerik Üreticisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 467
  • Beğeniler 110 / 240
  • Ticaret 4, (%100)

ocalburakdurmus adlı üyeden alıntı

Neye göre fiyat verildiğini anlamadım ama adsense algoritmalarına göre fiyat vermediğiniz kesin. İsterseniz 20k hit alın buna bir fiyat biçilemez ki. Anladığım kadarı ile içeriğiniz kaliteli değil. Ayrıca sitenin her yerine reklam koyarak gelir artışı sağlayamazsınız teknik olarak düşüş bile gerçekleşir. Google her alanda sitenize puanlar verir. Bu puan sonucunda sıralama ve gelir elde edersiniz. spam içerik üretiyorsanız, kalitesiz içerik üretiryorsanız, kullanıcılarınız sitede az vakit geçiriyor ise, oturum başına düşen sayfa görüntüleme düşük ise gelirleriniz de düşük olur. Kazanç içerik ile doğru orantılı ziyaret sayısı daha sonraki etken. Günde 2K tekili olup 40-50 TL Adsense kazancı elde eden bir çok proje gözlemledim. 10K ziyaretçiniz olması değil 10K kaliteli ziyaretçiniz olması önemli. Bunlar ne sıklıkla geri dönüyor, hangi platformdan gelip hangi platforma gidiyor, interneti aktif mi kullanıyor pasif mi kullanıyor, demografik düzeyleri neler, demografik coğrafya durumları nedir gibi soruların cevapları da önemli. Bu işi herkes yapıyor ama böyle yapmıyor maalesef. Detayları gözden kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Merhaba hocam öncelikle uzun uzun açıklama yaptığınız için teşekkür ederim. Copy paste yapmam tbm yi etkiliyor anladığım kadarıyla? Her yere reklam koymamda tbm yi etkiliyor. Yanlış anlamadım değil mi hocam? Bunlara dikkat edeceğim içeriğe önem vereceğim bakalım değişen birşey olacak mı.

Erdemakale Erdemakale WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek İçerik Üreticisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 467
  • Beğeniler 110 / 240
  • Ticaret 4, (%100)
Arkadaşlar gelir iyice düştü

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al