wmaraci reklam

Hayırlı Geceler Arkadaşlar Adsense hususunda Danışmam Gerekiyor

13 Mesajlar 2.746 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

apocanhi apocanhi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 61 / 89
  • Ticaret 24, (%92)
daha önce adsenseye defalarca başvurdum hep bi bahane uydurdular acaba aynı ip adresinden kaydolduğum için mi böyle yapıyolar anlayamadım ? Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi bana fıttırdım iyice nerdeyse 2 aydır google ile tekme tokat kavga etcez o duruma geldik adamlar resmen dalga geçiyolar bakıyorum adam video sitesinde reklam yayınlıor normalde politikalara aykırı benim sitemde illegal içerik bile yokken niye böyle bişey yapıyolar anlamıyorum yardım edebilecek olan varsa cuma Mubarek gün çok dua ederim teşekkürler . (DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMIYORUM) yardım edendende etmeyendende Allah razı olsn . . . .

wmaraci
reklam

tif tif Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 74 / 107
  • Ticaret 4, (%100)
Hitin düşükse boşuna çaba sarf etme. Politikalara uysan bile hitinin yüksek olması gerekiyor.

Seomple Seomple Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-ticaret & Seo Danışmanlığı
  • Mesajlar 793
  • Beğeniler 33 / 240
  • Ticaret 26, (%100)
2 ay evvel bir arkadaşım tavsiye etmişti (denemedim) ama kesin onay veriyor dedi.Hatta 3-4 hesap açtı.

.cz li bi site vardı.Ordan alınan maile onay %100 dedi.

• Üyelik 24.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 61 / 89
  • Ticaret 24, (%92)
onuda denedim ama :) bana gıcık aldı heralde google :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Seomple Seomple Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-ticaret & Seo Danışmanlığı
  • Mesajlar 793
  • Beğeniler 33 / 240
  • Ticaret 26, (%100)

apocanhi adlı üyeden alıntı

onuda denedim ama :) bana gıcık aldı heralde google :)

Durum vasat o halde :) Siteni baya geliştirmen lazım o zaman hocam, ters giden birşeyler var demekki :)

m2oyna m2oyna turkiyesifa.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 28 / 59
  • Ticaret 0, (%0)
Google özgün içeriğe çok önem veriyor. Sitenin de paylaşımlardan rastgele birinden bir parça alıp google da arattığımda çok fazla benzer yazı çıkıyor.
Örnek olarak :
http://www.ihvanimuhammediye.com/islamtarihi/sahabeler/cabir-ibn-abdullah/

buradaki yazının ortalarından birparça alıyorum

Hz. Câbir’in Rasûlullah’tan önemli rivayetleri vardır. Bunlardan bazıları şöyledir: İstihâre* hadîsi: “Rasûlullah Kur’an’dan bir sure öğretir gibi (büyük küçük) işlerimizin hepsinde bize istihâre (duasını) öğreterek şöyle buyurdu. “Sizin biriniz bir işe kalben azmettiğinde o kimse farz değil (istihare niyetiyle nafile olarak) iki rekat namaz kılsın. (Namazdan) sonra şöyle dua etsin:
bunu google da arattığımda çok fazla benzer sonuç çıkıyor. Bunları daha özgün olarak kendince yazarsan google seni daha çok sevecektir.

• Üyelik 24.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 61 / 89
  • Ticaret 24, (%92)
sadece bundan kydolmuyorum üstad kaç blog açtım üstelik hepside özgün içeriklerdi ama gene aynı bahaneyi uyguladılar ve her seferinde bir tokad :) kapı dışarı ettiler hayırlısı olsun bakalım dedim başka açtım yeniden denedim sonuç vasattı :) önceleri her başvurumu kabul ediyolardı gözü kapalı düşüncem şu beni her seferinde reddediyolar aynı ip adresinden aynı bilgisayardan kaydolduğum için kayda aldlar beni her seferinde kapı dışarı ediyolar başka isimlerle denedim babamın adıyla arkadaşın adıyla sonuç gene aynıydı . :)

dalga266 dalga266 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 18 / 35
  • Ticaret 0, (%0)

apocanhi adlı üyeden alıntı

daha önce adsenseye defalarca başvurdum hep bi bahane uydurdular acaba aynı ip adresinden kaydolduğum için mi böyle yapıyolar anlayamadım ? Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi bana fıttırdım iyice nerdeyse 2 aydır google ile tekme tokat kavga etcez o duruma geldik adamlar resmen dalga geçiyolar bakıyorum adam video sitesinde reklam yayınlıor normalde politikalara aykırı benim sitemde illegal içerik bile yokken niye böyle bişey yapıyolar anlamıyorum yardım edebilecek olan varsa cuma Mubarek gün çok dua ederim teşekkürler . (DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMIYORUM) yardım edendende etmeyendende Allah razı olsn . . . .

Şu Konu Yardımcı olur size.

echonomist echonomist Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek bankacılık
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 1, (%0)
adsense artık tutulmuyor bende kullanmıyorum sitemde iiyide saçmalık ve benciller çok

• Üyelik 24.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 61 / 89
  • Ticaret 24, (%92)
Hepinize verdiğiniz samimi cevaplardan dolayı teşekkür ederim "dalga266" o kitabı inceleyecem inşAllah başarılı olurum :) Hepinize hayırlı cumalar . . . .

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al