wmaraci reklam

Header Reklam Kaldırma Yardım!

4 Mesajlar 625 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
Kafayı yemek üzereyim. Farklı scriptlerde de denedim hepsinde aynı. Wordpress, zenforo vb herhangibir yere reklam kodunu ekleyince headerde açılıp kapanan reklam çıkabiliyor bazen. Neden böyle? Headerde reklam istemiyorum ama kendi kendine reklam çekiyor oraya. Bir türlü engelleyemiyorum nasıl düzeltilir? Otomatik reklamlardan dolayı galiba header için otomatik çekiyor gibi geldi. Bunu engelleyecek bir kod var mı?

wmaraci
reklam

Dasha Dasha Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 1 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
demo olarak örnek gösterebilceginiz yer varmı incelemek isterim

DeepX DeepX PM ile ulaşın Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 218 / 218
  • Ticaret 1, (%100)
Otomatik reklam olduğu için en uygun yerleri kendisi seçiyor. Kendi reklam yerleşiminizi yapmayı deneyebilirsiniz.

Bu şekilde deneyerek siteniz için en uygun ve en çok kazanç getiren yerleşimi bulabilirsiniz.

Genelde otomatik reklamlar yazı içine reklam koymaz halbuki en çok kazanç getiren yerler yazı başları, ortaları ve sonlarıdır. Tabi bunlar benim görüşlerim, kullanıcılardan en çok etkileşim alan yerleri belirleyerek oralara reklam koymanız sizin için daha iyi olur.
Mfa

kişi bu mesajı beğendi.

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
DeepX teşekkürler hocam reklam yerlerini belirlemekten yana sorun yok ama kendi kendine yerlestirdigim yer yerine header da çıkıyor çoğu zaman. Oysa header istemiyorum itici geliyor. Otomatik yapmamın sebebi reklam boyutlarinda kararsız olmam bunu ayarlamak gerçekten zor. Özellikle masaüstü boyutlar denedim manuel şekilde mobilde önce masaüstü açılıp sonra mobile dönüyor siteler. Yavaş kalıyor karar vermesi. Bunlar hep sıkıntı

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al