wmaraci reklam
lidertakipci

Herkesin ödemesi 21 inde mi başlıyor?

3 Mesajlar 579 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ayn ayn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 11 / 3
  • Ticaret 1, (%0)
Ne zaman ödeme alacağım?
AdSense ödeme döngüsü aylıktır. Size ödeme yapılabilmesi için gerekli beş adımı tamamlamanız koşuluyla, ayın 21'i ile 26'sı arasında ödeme yaparız. Bu süre zarfında Ödeme geçmişi sayfasında ödemenizin işleme konduğunu gösteren bir satır öğesi görünür. Ödeme zaman çizelgeleri konusunda daha fazla bilgi edinin.

EFT veya banka havalesi aracılığıyla yapılan ödemelerde, ödemenin banka hesabınıza geçmesi için lütfen ödeme işlemi başladıktan sonra 4-10 gün bekleyin. Daha fazla yardım almak için EFT Sorun Gidericisi'ni ziyaret edebilirsiniz.

Yukaridaki aciklamalar ışığında ödemeler baslar ve bir kaç gune hesaba yatar.

Peki sizlerde ödemeler hep 21 inde mi baslar. Hesabiniza gecmesini kastetmiyorum. Odemenin başlangıNe zaman ödeme alacağım?
AdSense ödeme döngüsü aylıktır. Size ödeme yapılabilmesi için gerekli beş adımı tamamlamanız koşuluyla, ayın 21'i ile 26'sı arasında ödeme yaparız. Bu süre zarfında Ödeme geçmişi sayfasında ödemenizin işleme konduğunu gösteren bir satır öğesi görünür. Ödeme zaman çizelgeleri konusunda daha fazla bilgi edinin.

EFT veya banka havalesi aracılığıyla yapılan ödemelerde, ödemenin banka hesabınıza geçmesi için lütfen ödeme işlemi başladıktan sonra 4-10 gün bekleyin. Daha fazla yardım almak için EFT Sorun Gidericisi'ni ziyaret edebilirsiniz.cını soruyorum..

Bende tik yok henuz . Cok pis moralim bozuldu

wmaraci
reklam

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2761
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
Benimki geldi 1 günde

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye

ayn ayn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 11 / 3
  • Ticaret 1, (%0)
Moralim bozuldu dimdi .. )

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al