wmaraci reklam
lidertakipci

Hesabım Durduruldu

8 Mesajlar 985 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Adobewordpress Adobewordpress WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad V** Ö**
  • Mesajlar 677
  • Beğeniler 58 / 418
  • Ticaret 1, (%100)
AdSense hesabım durduruldu. 02.09.2013 akşamı ilgili konuyu sitemden silip itiraz edeceğim. Sonucu size bildiririm.

adobewordpress.com ~ “güncel tasarım okulu”
wmaraci
reklam

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)
Örnek urlde belirttiği konulardaki reklam yerleşimi yüzünden engellenmiş sanırım. Benimde başıma gelmişti daha önce ama beni uyarmıştı bloke etmemişti.

• Üyelik 08.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad V** Ö**
  • Mesajlar 677
  • Beğeniler 58 / 418
  • Ticaret 1, (%100)
Reklam yerleşiminde bir sorun görebiliyor musunuz? Ben çünkü hiçbir şey anlamadım bu işten :)

Gokhan01 Gokhan01 Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 93 / 108
  • Ticaret 18, (%100)
Konu içine fazla reklam yükleyince tıklamaya meyilli diye bağzen kapatabiliyorlar bu dünyada iki şeyi anlamak zordur hocam biri kızlar biride aha bu adsense :D şaka bir yana konudaki resimler başka yerden alıntı ise yada yazının belli kısmı bu yüzdende olabiliyor adsense baktıki iyi para kazanıyon hemen bir kozunu kullanır

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 08.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad V** Ö**
  • Mesajlar 677
  • Beğeniler 58 / 418
  • Ticaret 1, (%100)
Yarın itiraz edeceğim bakalım cevap ne olacak. Hesabın kapatılması gerçekten çok komik oldu. Google'ın bu derece saçmalayabileceğine hala inanamıyorum.

Makale bana ait. Sadece logo Yahoo'nun uygulamasının logosu. Telif problemi oluşturmuyor ama yinede kaldırdım. Reklamlarının da birini kaldırdım. İtiraz sonuç vermezse de çok üzülmem herhalde. Çünkü artık ciddi anlamda baydı AdSense.

ozerx ozerx Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad Ö** C**
  • Mesajlar 524
  • Beğeniler 23 / 78
  • Ticaret 7, (%100)
Biri şikayet etmişte olabilir, ayrıca reklam yerleşimleriniz gayet iyi, bozmayın. Bu yazıyı tamamen kaldırıp itiraz yollayınız. Büyük ihtimal reklamlarınızı tekrar aktif ederler ama dediğim gibi yazıyı tamamen silmeniz lazım taslağa alıp deneyebilirsiniz. Geçmiş olsun...

Quadrini Quadrini www.cagdasnet.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Bilgisayar, Server, Web Tasarım ve Programlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 39 / 49
  • Ticaret 6, (%100)
Arkadaşlar yazıyı dikkatlice okuyun. Ekibin söz ettiği ilgili sayfada korsan yazılımdan bahsediyor yani telif hakkı olan ürünleri telif hakkı size ait olmadan yayın yapamazsınız demeye getiriyor. Yayın yaparsanız da bu sayfalarda google reklamlarını yayınlayamazsınız açık bir şekilde belirtiyor. Anlaşılamayan bir durum yok sanırım lakin bu politika bana çok saçma geldi.

Ek Olarak: Biraz daha derine inmek gerekirse nitekim siz o sayfadaki yazıyı bu firmanın sayfasından alıp koydunuz diyor.

• Üyelik 08.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad V** Ö**
  • Mesajlar 677
  • Beğeniler 58 / 418
  • Ticaret 1, (%100)
Makaleyi kaldırmayı deniyeceğim. Yahoo smush.it uygulamasını anlatan bir makale. Acaba Yahoo ile ilgili yazdım diye mi kızdılar :)

Akşamüstü itirazımı yollarım, sonucu da sizinle paylaşırım. Yüksek ihtimal cevap baya gecikecektir. Konuyu şimdilik uçuruyorum.

Ek Olarak: Google'a itirazımı yolladığımdan 1 saat kadar sonra reklamlar açıldı. Google'dan da bildiri geldi. Teşekkür etmişler düzeltme yaptım diye. Konuyu sildim sadece. Fakat hala ve hala kolaylıkla söyleyebilirim ki Google ve AdSense yönetiminden nefret ediyorum. Umarım alternatifler çoğalır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al