wmaraci reklam
lidertakipci

hesabım kapatıldı

13 Mesajlar 2.185 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

qmrelli qmrelli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad Ö** O**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
Hello,

With our advertising programs we strive to create an online ecosystem that benefits publishers, advertisers, and users. For this reason we sometimes have to take action against accounts that show behavior towards users or advertisers that may negatively impact how the ecosystem is perceived. In your case, we have detected invalid activity on your AdSense account and as a result it has been disabled.

We are limited in the amount of information we can provide about your specific violation. We understand that you may want more information about your account activity. However, in order to protect our proprietary detection systems, we are unable to provide further details.

In some cases publishers can make significant changes to correct the violation and are willing to comply with the AdSense program policies. For this reason, we offer an appeal process as an opportunity to work with you to resolve the issue. Please be sure to provide a complete analysis of your traffic or other reasons that may have generated invalid activity in your appeal. Submit your appeal using this form and we will follow up accordingly. Before submission, please review the list of the top reasons for account closure.

Thanks for your understanding.

Sincerely,

The Google AdSense Team

--------------------------------------------------

merhaba arkadaşlar. yukarıdaki maili anlayan ve nasıl tekrar hesabımı aktif edebileceğimi bilen iütfen yardım etsin.

wmaraci
reklam

gunlukekonomi gunlukekonomi www.gunlukekonomi.com Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 25 / 28
  • Ticaret 8, (%100)
ihlaller yaptınız diyor. reklamverenlerimizi korumamız lazım diyor.
ama yine de ihlal yapmadım diyorsanız size bir form yolladık bunun aracılığıyla bize ulaşın. ama ihlalleri düzeltin diyor

ne yapmıştınız ki kapandı?

• Üyelik 27.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad Ö** O**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
hiçbir fikrim yok ne yaptığımla ilgili. zaten wordpress için olan google publisher plugin ile adsense i bağladım reklamlar otomatik olarak konulmuştu, hiç ellemedim ben bi daha. Form derken başka bi mail mi olması lazım?

efeyusuf efeyusuf WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 4 / 7
  • Ticaret 3, (%100)

qmrelli adlı üyeden alıntı

hiçbir fikrim yok ne yaptığımla ilgili. zaten wordpress için olan google publisher plugin ile adsense i bağladım reklamlar otomatik olarak konulmuştu, hiç ellemedim ben bi daha. Form derken başka bi mail mi olması lazım?

Google beyimiz diyorki reklamlarıma ikide bir tıklamışın bu tıklamalardan dolayı hesabını kapatıyorum ancak aksini iddia ediyorsan (maile gelen yazının altındaki link) verilen linkten bana kanıtla diyor. Eğer sen tıklamadıysan hostingine gelen ip adreslerinin listesini çıkar, ayrıca şüphelendiğin 3-4 adres varsa yaz diyecem ama tespit etmek imkansız eğer arkadaşların tıkladıysa onlarınkini ver gönder, hatta araştırma yaparsan senin için daha iyi olur

wmaraci
wmaraci

Vetch Vetch WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 22 / 36
  • Ticaret 16, (%100)
Ben bunu merakten soruyorum ama siteniz genel olarak güzel ziyaret alan ve reklamlara tıklanılan bir sitemiydi? Yoksa az hit ve az tıklama mı vardı?

- Vetch

• Üyelik 27.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad Ö** O**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 1, (%100)

Vetch adlı üyeden alıntı

Ben bunu merakten soruyorum ama siteniz genel olarak güzel ziyaret alan ve reklamlara tıklanılan bir sitemiydi? Yoksa az hit ve az tıklama mı vardı?

günlük ortalama 900 ziyaretçi olmasına karşın max 10 tıklama oluyordu.
merak ediyorsanız buyrun link,

shateiel shateiel Biologist Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)
Google'ın herkese yaptığı saçmalıklar bunlar. İlk 10k'nın (belkide daha az) değilsen, reklamlar az tıklanıyor veya çok tıklanıyor diye bu yazıyı gönderip kapatıyorlar. Çok uğraştım kanıtlamaya ama hiç bir maile iletişime geri dönen olmadı google tarafından. 1 seneden beri wordego kullanıyorum. Google reklamları da sitemde yayınlanıyor wordegoya verilen diğer reklamlarda kafam rahat :)

• Üyelik 27.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad Ö** O**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 1, (%100)

shateiel adlı üyeden alıntı

Google'ın herkese yaptığı saçmalıklar bunlar. İlk 10k'nın (belkide daha az) değilsen, reklamlar az tıklanıyor veya çok tıklanıyor diye bu yazıyı gönderip kapatıyorlar. Çok uğraştım kanıtlamaya ama hiç bir maile iletişime geri dönen olmadı google tarafından. 1 seneden beri wordego kullanıyorum. Google reklamları da sitemde yayınlanıyor wordegoya verilen diğer reklamlarda kafam rahat :)

peki wordego kazandırıyormu? mesela günlük hitin kaç, kaç tıklama oluyor, ne kadar kazanıyorsun? ben de kullanmayı düşünüyorum wordegoyu...

gunlukekonomi gunlukekonomi www.gunlukekonomi.com Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 25 / 28
  • Ticaret 8, (%100)

qmrelli adlı üyeden alıntı

günlük ortalama 900 ziyaretçi olmasına karşın max 10 tıklama oluyordu.
merak ediyorsanız buyrun link,

Hocam sitenin girişinde reklamlara tıklayarak bütçemize destek olun yazıyor

Bu adsense varken de vardiysa başka sebep aramaya gerek yok. Reklam tıklama teşviki var. En basit kural budur zaten. İhlal var yani.

• Üyelik 27.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad Ö** O**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 1, (%100)

detroitli adlı üyeden alıntı

Hocam sitenin girişinde reklamlara tıklayarak bütçemize destek olun yazıyor

Bu adsense varken de vardiysa başka sebep aramaya gerek yok. Reklam tıklama teşviki var. En basit kural budur zaten. İhlal var yani.

Anladım, o zaman onu kaldırıp adsense e tekrar başvursam açılır mı hesabım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al