wmaraci reklam

İngilizce Site Açanlar veya Açmak İsteyenler :)

25 Mesajlar 7.437 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

sosyalmedyadyb sosyalmedyadyb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek MT
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 30 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba dostlar.

Baktım herkes Adsense ile alakalı fikir alış verişinde bulunuyor, Web sitesi ile ilgili sorunlarını, önerilerini paylaşıyor. Müsadeniz ile bende eksik kalmayayım dedim.
Belki birinin bi faydası olur yada benim birine faydam olur diye nacizane müsadenizle açtım konuyu :)

Bundan tam 8 yıl önce sevdamasali.org adlı bir web sitesi ile bu alana giriş yapmıştım.

Tabi o zamanlar daha yüzümde tüy yok, üniversite öğrencisiyiz, para hırsı damarlarıma kadar işlemiş, gecemi gündüzüme katıyorum, sabah 8 gece 1 buralarda mesai yapıyordum, ders felan hak getire :)
Neyse web sitesini büyüttüm, günlük 3-4 k sayfa görüntüleme sayısına eriştim. Tam hatırlıyorum ama galiba 5-6. başvurumda adsenseye kabul edilmiştim. Birkaç kere ödeme felan aldım derken üniversite bitti, üniversite bitti derken memur olduk ve klasik 8-5 hayatına girdik. Web sitesi, adsense hesabı ne varsa bedava fiyatına sattım.

Gel gelelim 8 yıl sonrasına. Yine bir web site açayım dedim ama ingilizce :) İngilizcem var Allaha şükür, en azından kendimizi idame ettirecek kadar. Web sitesini açtım, geçmişten kalan bilgilerle de şuan sitede 30 konu var ve özgün. Haa bu arada Web sitesini Ekim 15 de açtım. Bilgilendirme olması babında 27kasım-27 Ekim arası hit raporu aşağıdadır. Sektör olarak da sağlık sektörüne girdik.
Bu alanda site açmak isteyen varsa sorularını kardeşiniz olarak cevaplandırabilirim. Yada bi öneriniz varsa kardeşinize söyleyin, her bilgi beni 1 adım daha ileri götürecektir.

Konuyu belki yanlış alana açmış olabilirim, yada cümlelerinde eksiklik kusur olabilir, kusuruma bakmayın. Maksat muhabbet, bilgi alış-verişi olsun :)

Ha bu arada, Adsense başvurusunu yapmadım şuan, 100 konu olduktan sonra düşünüyorum, bu hususta tecrübeli olanlar, öneride bulunmak isteyenler, heyecanla önerilerinizi bekliyorum :)

feshbuk gladjoju

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Karalardanbiri Karalardanbiri Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Borsa
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 29 / 64
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam başarılarınızın devamını diliyorum, sağlık hakkında ingilizce makale yazabilecek kadar ileri seviyedeyseniz neden memurluk yapıyorsunuz sormak istedim :)

• Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek MT
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 30 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
Cevabınız için teşekkür ederim üstadım. Bunun tek ama tek sebebi Ailenin memur kafasında olması. Ayrıca ben bu zamana kadar ingilizceyi hep hatun ayarlamak için kullandım, hayatımda ilk kez ticarete döktüm :)
oguzhan berkaycatak Mad

kişi bu mesajı beğendi.

RadiKaL RadiKaL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Çiftçi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 281 / 398
  • Ticaret 8, (%100)
Kız vermezler sonra webmasterim ben dediğinde :) şaka bir yana başarılar dilerim bence başvurun
sosyalmedyadyb

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek MT
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 30 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
RadiKaL hiç sorma üstadım :) Bak sen asıl anlatmak istediğim noktaya değinmişsin. Çok teşekkür ederim:)
RadiKaL Voltaren

kişi bu mesajı beğendi.

DumanAjans DumanAjans Kimlik Onayı Bekliyor Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 516
  • Beğeniler 65 / 117
  • Ticaret 13, (%92)
Adsense başvurunuzu yapın 2 günde onay gelmezse ben çalışma yapıcam sitede ücretsiz :)
sosyalmedyadyb

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek MT
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 30 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
DumanAjans mesajınız için çok teşekkür ederim. Önerinizi dikkate alacağım, sağolun :)

dump3cz dump3cz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1750
  • Beğeniler 169 / 326
  • Ticaret 3, (%67)
Bende girmeyi düşünüyorum ama bilemedim :)
sosyalmedyadyb

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek MT
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 30 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
dump3cz üstadım. Düşünce faaliyete geçmediği sürece hiçbir anlam ifade etmez. Kaybederseniz sadece zaman kaybı yaşarsınız, kazanırsanız çok şey kazanırsınız. İkisini teraziye koyun, hangisi ağır basarsa onu deneyin :)

gakgos gakgos Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 6 / 195
  • Ticaret 0, (%0)
hocam tebrikler :) sormak istediğim bende bir ilçenin tanıtımı için site açtım ancak pek bişey olmuyor :D
sosyalmedyadyb

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al