arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var.içinden çıkamıyorum. her istediklerini yaptım ama ben gerçekten bunun nasıl çözüleceğini anlamadım.isteğim subdomain önemli değil ama reklam yayınlanmasına anasayfada (www.bilginiz.biz) izin vermesi. yardımınız gerekiyor.dün aşağıdaki maili aldım.

Sayın Kullanıcımız,
Bu e-posta, web sitelerinizden birinin şu anda AdSense program politikalarımızla uyumlu olmadığını ve sonuç olarak web sitenize reklam sunumunun devre dışı ırakıldığını bildirmek için gönderilmiştir.

Sorun kimlik numarası: 32465118

Reklam sunumunun devre dışı bırakıldığı web sitesi:bilginiz.biz

İhlalin meydana geldiği örnek sayfa:http://video.bilginiz.biz/

Gerekli işlem: Hesabınızdaki tüm diğer siteleri inceleyerek uyumlu olup olmadıklarını kontrol edin.

Mevcut hesap durumu: Etkin

İhlalle ilgili açıklama

AdSense reklamları görüntüleyen bir sitenin, benzersiz ve alakalı içerik sağlayarak kullanıcılara yeterince değer sunması ve az miktarda orijinal içerik bulunduran veya hiç orijinal içerik bulundurmayan sayfalara reklam yerleştirilmemesi önemlidir.

Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri kolayca bulabilmelidir.

Daha fazla bilgi için lütfen Google'ın Web Yöneticisi Kalite Yönergelerini ( http://www.google.com/support/webmasters/bin/answer.py?answer=66361 ) inceleyin.

Gerekli işlem: Hesabı inceleyerek uyumlu olup olmadığını kontrol edin
Yukarıda belirtilen siteye reklam sunumu devre dışı bırakılmıştır. Ancak, AdSense hesabınız hâlâ etkindir. Yukarıda belirtilen URL'nin yalnızca bir örnek olduğunu ve bu web sitesinin başka sayfalarında veya sahip olduğunuz diğer sitelerde aynı ihlallerin söz konusu olabileceğini bilmenizi isteriz. Bu nedenle, diğer sitelerinizi incelemeye zaman ayırarak politikalarımızla uyumlu olmalarını sağlamanızı ve bizden politikayla ilgili başka e-posta alma olasılığını azaltmak için sitelerinizi bu doğrultuda izlemenizi öneririz. Ayrıca, ihlallerin devam ettiğini görmeleri durumunda, ekibimizin, hesapları herhangi bir anda devre dışı bırakma hakkını saklı tuttuğunu bilmenizi isteriz.

İtirazlar
Bu devre dışı bırakma işlemine itiraz etmek istiyorsanız, Yardım Merkezimiz aracılığıyla bizimle iletişime geçmek için yukarıdaki Sorun Kimliğini kullanarak itirazınızı gönderebilirsiniz: https://support.google.com/adsense/answer/113061?utm_source=crs&utm_medium=email&utm_campaign=notification&hl=tr&answer=113061.

İş birliğiniz için teşekkür ederiz.

sonrasında ben de video.bilginiz.biz deki bütün reklam kodlarını kaldırdım ve itiraz ettim ama yine aşağıdaki mail geldi ve yine reddedildi.itiraz formunda kaldıran reklam bölümüne de bunu belirttim. etkilenen sayfa bilginiz.biz ana sayfası olarak seçili.

Sayın Kullanıcımız,

İtiraz isteğinizi aldık. Ancak, formda gönderilen URL'nin, AdSense reklam kodu içermeyen bir sayfaya yönlendirdiğini fark ettik. İtirazınızı değerlendirebilmemiz için, bilginiz.biz sitenize reklam sunumu geçici olarak devre dışı bırakılmış olsa bile reklam kodu içeren bir sayfanın URL'sini belirtmeniz gerekmektedir.

AdSense reklam kodunu tekrar ekledikten sonra, Yardım Merkezimizi ziyaret ederek ikinci bir itiraz gönderin. İtirazı gönderirken, reklam kodunu içeren sayfanın URL'sini "Etkilenen Site URL'si" alanına girin.

Alternatif olarak, uyumlu olmayan sayfadan reklam kodunun tamamını kalıcı olarak kaldırdıysanız, lütfen itiraz formunda sitenizde reklam kodu içeren uyumlu bir sayfayı örnek olarak sunun. Son olarak, AdSense reklam kodunu sitenizin tamamından sildiyseniz ve gelecekte sitenizde AdSense'i artık kullanmak istemiyorsanız, itiraz göndermenize gerek yoktur.

ve kodları tekrar ekledim ve yine aynı şekilde yine itiraz ettim ve en son gelen mail.

Sayın Kullanıcımız,

Gönderdiğiniz itiraz için teşekkür ederiz. Ancak, bilginiz.biz URL'sini kapsamlı bir şekilde inceledikten ve bize ilettiğiniz görüşleri değerlendirdikten sonra, sitenin, program politikalarını hâlâ ihlal ettiğini tespit ettiğimiz için sitede reklam sunumunu şimdilik tekrar etkinleştiremiyoruz.

İhlalin söz konusu olduğu örnek sayfa: http://video.bilginiz.biz/

AdSense reklamları görüntüleyen bir sitenin, benzersiz ve alakalı içerik sağlayarak kullanıcılara yeterince değer sunması ve az miktarda orijinal içerik bulunduran veya hiç orijinal içerik bulundurmayan sayfalara reklam yerleştirilmemesi önemlidir.

Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri kolayca bulabilmelidir.

Daha fazla bilgi için lütfen Google'ın Web Yöneticisi Kalite Yönergelerini ( http://www.google.com/support/webmasters/bin/answer.py?answer=66361 ) inceleyin.

Sitenizi politikalarımıza uygunluk açısından gözden geçirmek için lütfen birkaç dakikanızı ayırın. Değişiklikleri yaparken, politika bildiriminizde bahsedilen URL'nin yalnızca bir örnek olduğunu ve aynı ihlallerin web sitenizin diğer sayfalarında da bulunabileceğini unutmayın. Sitenizde reklam sunumunun yeniden etkinleştirilebilmesi için önce web sitenizin tamamında uygun değişikliklerin yapılması gerekir.

her istediğini yaptıktan sonra daha ne yapmam gerekiyor.