wmaraci reklam

kabul edilmeyen içerik nedir

14 Mesajlar 3.287 Okunma
wmaraci reklam

mustiraper mustiraper SEO Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 184
  • Beğeniler 8 / 19
  • Ticaret 15, (%100)
arkadaşlar yeni açmış olduğum bir bloğum var ve adsense e başvuru yaptım ama Kabul edilemeyen site içeriği nedeniyle red cevabı aldım bi bakar mısınız kabul edilmeyen içerik ne olabilir
www.bilgiboard.com

MT Reklama
Haskovo
wmaraci
reklam

Alphabet Alphabet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 1432
  • Beğeniler 146 / 287
  • Ticaret 33, (%100)
Sitede yeteri kadar konu olmadığından olabilir. Ya da Yds sorularının telif hakkı doğurabileceğini düşünerekten izin vermemiş olabilir.

Makif Makif . Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Harita Müh.
  • Mesajlar 213
  • Beğeniler 7 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

Ömer Burak adlı üyeden alıntı

Sitede yeteri kadar konu olmadığından olabilir. Ya da Yds sorularının telif hakkı doğurabileceğini düşünerekten izin vermemiş olabilir.

bende psdlerden dolayı diye düşünüyorum. Telif hakkı olabilir tarzında açıklamaları var.
adsense forumundan sorabilirsiniz.

AkrepAdam.com

• Üyelik 31.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 184
  • Beğeniler 8 / 19
  • Ticaret 15, (%100)
arkadaşımın psdindir.net sitesinde adsense var yeterli içerik olmadığından olsa yeterli içeriğiniz yok diye bir red cevabı almış olmaz mıydım?

MT Reklama
Haskovo
wmaraci
wmaraci

NymO NymO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek grafiker,bilgisayarcı
  • Mesajlar 172
  • Beğeniler 48 / 45
  • Ticaret 1, (%100)
içeriğin az biraz konu kas webmastertoolsdan harita gönder 1 ay sonra felanda başvuru yap

Alphabet Alphabet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 1432
  • Beğeniler 146 / 287
  • Ticaret 33, (%100)

mustiraper adlı üyeden alıntı

arkadaşımın psdindir.net sitesinde adsense var yeterli içerik olmadığından olsa yeterli içeriğiniz yok diye bir red cevabı almış olmaz mıydım?

Arkadaşın sitesinde 66 konu falan var,sizinkinde o kadar değil.Tabi bunlar sadece tahmin.Ayırca arkadaşınız o adsense hesabını o siteden değilde başka bir site üzerinden başvurmuş olabilir.

• Üyelik 31.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 184
  • Beğeniler 8 / 19
  • Ticaret 15, (%100)
evet başka bir site üzerinden başvurdu ama sonuçta incelenen site farklı, evet yetersiz içerikden dolayı olabilir , forum adsense e de baktım sanırım yetersiz içeriğe de kabul edilemeyen içerik diye cevap atıyorlar çok ilgililer saolsunlar, yazdıkları cevap 3 kelime...

MT Reklama
Haskovo

Metin Metin metinli.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Analisti ve Siber Güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 61 / 582
  • Ticaret 18, (%94)
Bir iki kez farklı e-postalar ile başvur. Elemek için belirli bir sebebi gösterdiklerini ancak öyle anlarsın. Adam beğenmez bir sebep uydurur. Zaten gönderdikleri mailler genellikle yuvarlak cevaplardır.

Adsense forumunda derdini yalvar yakara anlatırsan özel mesajla (sistemden birisinin maili ile) cevap bulabilirsin.

Kolay kolay oraya açıktan şu şu sebep yazmıyorlar. Google çalışanları olsun hep yuvarlak cevapların peşindeler.

Çünkü diyemiyor ki ben şu siteye kodumu koydurtmam, benim bildiğim günlük 300 k tekil ziyaretçi alan illegal sitede (warez + muyap izinsiz müzik yayını) Google reklamı var. Adam çünkü kendi reklamınıda yaptıracak bir yer arıyor elbette. Peşinde olmazsan, tek sonuçla yetinmek zorunda kalırsın, farklı farklı yerlerden iletişim kurmaya çalış, aynı sonuçla dönerlerse haa bende bir şey var demek ki dersin o zaman. :)

Yazar, yazılım geliştirici, SEO Analisti ve siber güvenlik uzmanı.

• Üyelik 31.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 184
  • Beğeniler 8 / 19
  • Ticaret 15, (%100)
biraz daha zaman geçmesini beklicem o zamana kadar içeriğim de artar hitlerim de artar sanırım tekrar bi başvuru yapıcam bakalım nolcak.ama çok adaletli davrandığını düşünmüyorum google ın.

MT Reklama
Haskovo

tif tif Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 74 / 107
  • Ticaret 4, (%100)

mustiraper adlı üyeden alıntı

arkadaşlar yeni açmış olduğum bir bloğum var ve adsense e başvuru yaptım ama Kabul edilemeyen site içeriği nedeniyle red cevabı aldım bi bakar mısınız kabul edilmeyen içerik ne olabilir
www.bilgiboard.com

Gelen maili buraya koyabilirsen onun üzerinden yorumlaya bilirim. Bu arada yetersiz içerikle alakası yok. Yetersiz içerik olsa "yetersiz içerik" diye belirtirlerdi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al