lostyazilim

Kalitesiz Reklamlar Hakkında

3 Mesajlar 660 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Durotan Durotan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek 3D Sanatçı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 1676
  • Beğeniler 204 / 340
  • Ticaret 2, (%100)
Merhabalar. Sitemin ana sayfasında ve forum sayfasında 3lü reklam düzeni kullanıyorum.

Ama ne zaman siteme girsem 3 reklamdan biri kalitesiz, saçma sapan reklamlar oluyor. Bazen Hintçe bazen Japonca oluyor.

Elimden geldiğince engelliyorum o reklamların bağlantılarını ama artık sıkıntı vermeye başladı. Ben engelledikçe daha da çıkıyor..

Bunun net bir çözümü yok mu? Bazen ne güzel Turkcell reklamları, TTNet müzik reklamları falan çıkıyor. Hepsi öyle olsa ya...

Örnekler: http://i.imgur.com/fovNW35.jpg ve http://i.imgur.com/ePeh59K.jpg

wmaraci
reklam

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)
Sen yayıncısın reklamların sana garip çıkması normal o yüzden. Her girene farklı çıkıyor. Ben adblock kullanıyorum gerekmedikçe hiç bakmıyorum bile reklamlara. geçersiz etkinlikten ban riski de var sende adblock kullanmalısın. Ayrıca google puplisher toolbar ile sitede çıkan reklamların ilgi alanı mı yoksa içeriğe göre mi olduğunuda kontrol etme şansın var.

Hassas kategorileri takip et genelde oyun, ilaç ve flört reklamları az tıklanır veya çok az para verir onları komple engelle.

Durotan Durotan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek 3D Sanatçı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 1676
  • Beğeniler 204 / 340
  • Ticaret 2, (%100)

Zen adlı üyeden alıntı

Sen yayıncısın reklamların sana garip çıkması normal o yüzden. Her girene farklı çıkıyor. Ben adblock kullanıyorum gerekmedikçe hiç bakmıyorum bile reklamlara. geçersiz etkinlikten ban riski de var sende adblock kullanmalısın. Ayrıca google puplisher toolbar ile sitede çıkan reklamların ilgi alanı mı yoksa içeriğe göre mi olduğunuda kontrol etme şansın var.

Hassas kategorileri takip et genelde oyun, ilaç ve flört reklamları az tıklanır veya çok az para verir onları komple engelle.

Zaten Adblock kullanıyorum ama birkaç gündür reklamları engellemiyor. Anlamadım gitti nedendir..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al