wmaraci reklam

Kaynak Sitemi Başka Siteye Yönlendirdim- Hedef Site Adsense onaylı

2 Mesajlar 401 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Psilocybin23 Psilocybin23 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 118 / 118
  • Ticaret 3, (%100)
merhaba arkadaşlar benim eskiden şuan hedef sitem olan bir alan adım vardı gelismelisin.com şeklinde bu site adsensede onaylıydı hala onaylı. Fakat ben kisisel-gelisim.net diye bir alan adı aldım ve bu aldığım alan adıyla adsense başvurdum onaylanmadı bende nasıl olsa iki siteninde kategorileri aynı diye gelismelisin.com adlı hedef siteyi kullanmaya karar verdim adsense onaylı olduğu için. Son olarak ise kaynak sitem olan ve adsenseden red alan kisisel-gelisim.net isimli sitemi hedef sitem olan ve adsense onaylı olan gelismelisin.com adresine 301 yönlendirmesi yaptım ve bunu google'a da bildirdim search consoledan sorum ise şu 301 ile yönlendirdiğim red alan kisisel-gelisim.net adlı sitemi yönlendirmeyi iptal etsem veya hiç iptal etmeden yeniden adsense başvursam hedef sitemin onaylı olmasından dolayı kaynak sitemde onaylanır mı?

Kişisel Blog Sitem: https://ferhatarslan.org
wmaraci
reklam

mehmet01 mehmet01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ...
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 327 / 328
  • Ticaret 1, (%100)
Adsense şartlarını yerine getirirse onaylanır neden onaylanmasın. Her site illa ilk bacuruda kabul edilecek diye bir şey yok. Bizim de bazı sitelerimiz yetersiz kalınca ikinci üçüncü başvuruda kabul ediliyor. Sitedeki makalelerin düzgün olmasina, en az 5-10 makale olmasina dikkat edin. Hakkında ve iletişim sayfaları olsun. Hit çok önemli olmasa da en azından günlük 10-20 tekil olsun. Bu şartlarda rahat onaylanır eğer illegal bir konu yoksa.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al