wmaraci reklam

Kimse para kazanmıyorsa neden herkes İnternet sitesi kuruyor?

72 Mesajlar 10.234 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Basararili Basararili WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Browland adlı üyeden alıntı

Neden para kazanacak site kurmuyorsunuz?

Binlerce kez denenmiş ve para kazandırmadığı ispatlanmış alanlarla uğraşmak yerine para kazandırmış alanlarda site kurmak daha iyi değil mi?

Nasıl olacak hocam bu

wmaraci
reklam

sfkbykl sfkbykl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek SEO, Wordpress, İçerik Üretimi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** B**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 25 / 24
  • Ticaret 2, (%100)
Ben 3-4 yıl oldu AdSense bırakalı.
Türkçe site açıyorum. Çünkü kazandırıyor.
Şu an elimde 3 pasif site kaldı.
Son aktif sitemi geçen hafta sattım. Sattığım siteler en az 3 yil.elimde oluyor. Etinden sütünden mantıklı olarak faydalanıyorum.

Mesela, hep blog tarzı siteler. Elimde dis sagligi sitesi mı var. Içerik giriyorum kesinlikle 300-400 kelime değil. Çünkü hiçbir şeye yetmiyor. SEO ya yetmiyor , okuyana yetmiyor. Tekrara düşmeden %100 özgün en az 700 kelimelik (genelde 1200-1300 kelime) makaleler giriyorum. Her gün aynı saatte aynı ip de ( tatile gittiğimde zamanlama yapiyorum sırf ip değişmesin diye) sabah akşam birer makale yayınlıyorum. Kesinlikle daha site yokken sosyal medyalarini açıyorum. Oradan yakında yayindayiz. En iyi implant bilgileri vs diye yayınlar yapıyorum 1 hafta...site acilmadan.. site açılınca bu sefer yayındayız diye.

Ortalama günlük hit 3500-4000 tekil sayfa gösterimi 7.5k + olunca röportajlar başlıyor ücreti mukabilinde. Sonra header özel reklam kovaliyorum ( Max 1 haftaya aliyorum) footer reklam, yazıya reklamlar izliyor peşini. 2-2.5ayda sistem oturuyor parasıyla haber bile yayinladigim oluyor filanca Dr makalesi gibi

Sistem oturduktan sonra aylık ortalama 4bin civarı gelir gelmeye başlıyor. Allah bereket versin ne gerek var Google reklam kalabalığına ve stresine

Siteyi o gün satsan wmaraci ve diğer forumlar ölü fiyata ver diyor sinir ediyor en baba veren 2k veriyor la ben onu 2 haftada aliom.

2 yada 3 yılda sıkılıyorum satmak istiyorsam dis doktorlarına SEO yapan adamları buluyorum mesaj atiom baktım dönmüyor dış doktorlarina mesaj atıyorum 81 ilde kaç bin Dr var ;) pazarlık mazarlik derken istediğim rakam olmasa bile %15-20 eksigine satıyorum. Site zaten 3*12 36 ay ekmek yedirdi birde satışında yedirdi daha ne yapsın.

Not: Türkçe İngilizce ve Arapça site açmaya devam ediyorum edecem Allah bereket versin kazandırıyor. Kazanamayan arkadaslar Google peşinde değil sitenize koşun ona zaman harcayın çocuk gibi ilgilenin yeminle Google dan gelecek paranın dersiniz. Saygılar
petrona yusufsak33

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

guvercin adlı üyeden alıntı

ingilizce site açmanızı öneriyorum https://www.peywin.com açtım şuan pek uğraşmıyorum ama uğraşınca 500-600 ek gelir oluyordu

Hocam bu site spinlemeyle mi oluştu yoksa ingilizce bilginizle mi

• Üyelik 30.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** B**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 25 / 24
  • Ticaret 2, (%100)

wpdenizi adlı üyeden alıntı

Neden kazanamasınlar ki?. Benim sitem de hiç reklam yok, hatta çok fazla yazı da yok. Ama ben sadece sitemden kazandığım parayla gayet güzel geçiniyorum. Önemli olan kendin bir şeyler yaparak kazanmak, yoksa Google reklamları ile ancak ucuz işçi olunur.

Sistemi çözüp çarktan çıkan biri daha tebrikler

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 28.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

sfkbykl adlı üyeden alıntı

Ben 3-4 yıl oldu AdSense bırakalı.
Türkçe site açıyorum. Çünkü kazandırıyor.
Şu an elimde 3 pasif site kaldı.
Son aktif sitemi geçen hafta sattım. Sattığım siteler en az 3 yil.elimde oluyor. Etinden sütünden mantıklı olarak faydalanıyorum.

Mesela, hep blog tarzı siteler. Elimde dis sagligi sitesi mı var. Içerik giriyorum kesinlikle 300-400 kelime değil. Çünkü hiçbir şeye yetmiyor. SEO ya yetmiyor , okuyana yetmiyor. Tekrara düşmeden %100 özgün en az 700 kelimelik (genelde 1200-1300 kelime) makaleler giriyorum. Her gün aynı saatte aynı ip de ( tatile gittiğimde zamanlama yapiyorum sırf ip değişmesin diye) sabah akşam birer makale yayınlıyorum. Kesinlikle daha site yokken sosyal medyalarini açıyorum. Oradan yakında yayindayiz. En iyi implant bilgileri vs diye yayınlar yapıyorum 1 hafta...site acilmadan.. site açılınca bu sefer yayındayız diye.

Ortalama günlük hit 3500-4000 tekil sayfa gösterimi 7.5k + olunca röportajlar başlıyor ücreti mukabilinde. Sonra header özel reklam kovaliyorum ( Max 1 haftaya aliyorum) footer reklam, yazıya reklamlar izliyor peşini. 2-2.5ayda sistem oturuyor parasıyla haber bile yayinladigim oluyor filanca Dr makalesi gibi

Sistem oturduktan sonra aylık ortalama 4bin civarı gelir gelmeye başlıyor. Allah bereket versin ne gerek var Google reklam kalabalığına ve stresine

Siteyi o gün satsan wmaraci ve diğer forumlar ölü fiyata ver diyor sinir ediyor en baba veren 2k veriyor la ben onu 2 haftada aliom.

2 yada 3 yılda sıkılıyorum satmak istiyorsam dis doktorlarına SEO yapan adamları buluyorum mesaj atiom baktım dönmüyor dış doktorlarina mesaj atıyorum 81 ilde kaç bin Dr var ;) pazarlık mazarlik derken istediğim rakam olmasa bile %15-20 eksigine satıyorum. Site zaten 3*12 36 ay ekmek yedirdi birde satışında yedirdi daha ne yapsın.

Not: Türkçe İngilizce ve Arapça site açmaya devam ediyorum edecem Allah bereket versin kazandırıyor. Kazanamayan arkadaslar Google peşinde değil sitenize koşun ona zaman harcayın çocuk gibi ilgilenin yeminle Google dan gelecek paranın dersiniz. Saygılar

Hocam ingilizce arapça site açmak içn bu dilleri iyi bilmek lazım ben bilmiyorum nasıl olacak bu

• Üyelik 30.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** B**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 25 / 24
  • Ticaret 2, (%100)
Ben ücreti mukabil yazdiriyorum hocam valla :)

• Üyelik 28.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

ntka adlı üyeden alıntı

Yaklaşık 15 yıldır site açıp kapatıyorum amaç para kazanmak değil tecrübe kazanmak ve hobi tabiki kendi masrafını çıkartıyorsa sorun yok demektir sitem olmadığı zaman kendimi boş hissediyorum ilgilenmesemde arada bakmam yeterli oluyor kazanç odaklı site yapmayı da düşünmüyorum bir işim var zaten seviyorum siteyle uğraşmayı gereksiz 3 tane sitem var sadece bakıyorum hiç getirisi yok para kazanmak istiyorsanız bir ipucu vereyim o sektöre yönelin bir araç markası üzerine destek forumu açın ve ilgilenin çok iyi kazançları olacaktır.
Saygılar.

Araç derken neyi kastettiniz hocam araba mı veya başka bir şey mi biraz açar mısınız

• Üyelik 30.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** B**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 25 / 24
  • Ticaret 2, (%100)
Bu arada Türkçe sitelerden deli para kazanıp bana la olum bırak bu forum işlerini diye ahkam kesen baya bir kişide var. Onemli olan umutsuzluk değil nerede hata yaptığını bilmek ok

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1773
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)
genelde hobi olarak birazda ek kazanç için uğraşıyoruz. tabi bir zaman sonra para gelmeyince heveste kalmıyor.

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2760
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
Basararili örnek: nissan micra markası buna benzer kısa vade de bir şey kazandırmaz ama uzun vade de iş yapar.

seditio.com.tr - dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 25 tl bakiye hediye
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al