wmaraci reklam

Kopya İçerik Yapmadan Niche

3 Mesajlar 563 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

reload58 reload58 Çaylak Mühendis E-Mail Onaysız
  • Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar,

Yeni bir web sitesi açmayı düşünüyorum. İngilizce seviyem çok iyi değil fakat derdimi anlatırım, yazılanı genellikle anlarım. Profesyonel cümle kuramam. Açmak istediğim sitede ise basit bir ingilizce dilinde kendim bir şeyler yazmak istiyorum. Hem ingilizce kullanımım gelişsin hemde bakarsın siteden bir şeyler gelmeye başlar. Söylemek istediğim şey ise şu; bu şekilde yaptığımda sadece google'dan gelen ziyaretçi bana yeterli olacak mıdır ? Sosyal medyayı yine kullanmam gerekiyor mu ? Günde 1 içerik girmeyi planlıyorum. Sektörü ise teknoloji, elektronik alanında düşünüyorum.

wmaraci
reklam

alemburda alemburda Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek IT - Enformasyon Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1404
  • Beğeniler 151 / 352
  • Ticaret 1, (%100)
İngilizce makaleyi spin etmeyi deneyebilirsin. Ancak spin ettikten sonra aynı makaleyi bir başkası spin etmiş mi kontrol et. Yoksa kopya içerik üretirsin.

tiko4134 tiko4134 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 17 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
şuan bende bildiğim kadar bilmediğim yerleride google translate den çeviriyorum googlleden hit almıyorum niche kelimeler çok zor ingilizce imkansız backlinnk olmadan sosyal medyadan çekiyorum 200 hit sana şöyle diyebilirim yabancılardan yemediğim küfür kalmadı :laugh: hepsi bu nasıl ingilizce şurda bunu kulanıcaktınn burda bunu diye diye bitiremiyorlar yazım kurallarıan çok dikkat ediyorlar haberin olsun :laugh:
ibrahim2784 SeceAVM

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al