wmaraci reklam

Ödemeleriniz bekletiliyor uyarısı

6 Mesajlar 1.097 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

trkolik trkolik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek reklamcılık
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 29 / 13
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar adsenseye başvurum kabul edildi. Reklamları ekledim 10 doları geçtim.
Daha sonra 1-2 gün içerisinde hesap kontrolü için bir miktar para yatırdılar bende o rakamı girdim "hesabınızı başarı ile doğrulandı" uyarısı aldım.

Bu uyarıyı aldıktan sonra hesabım sürekli bu şekilde kaldı. Ve neredeyse 15 gün geçti panele girdiğimde bu uyarı hala görünmekte.

Bir yerde hatamı yaptım ? Yoksa pin gelene kadar bu şekilde olması normal mi ?
Teşekkürler

wmaraci
reklam

Bym Bym WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 1 / 17
  • Ticaret 1, (%100)
Evet pin gelene kadar bu şekilde kalır. Ama sana tavsiyem , kimlik fotokopinin ön yüzü ve adresini belgeleyebilecegin bir evrağı (banka dekontu olabilir) ,
https://www.google.com/adsense/support/bin/request.py?hl=tr&contact_type=id_verification&rd=3
burdaki formu doldurarak göndermen. Böylelikle pin girmeden hesabın tam anlamıyla onaylanmış olur.

Örneğin, ben alttaki resmi yollamıstım. Aynı gün içinde onaylandı ve pin girmeme gerek kalmamıstı...

Yalnız burda dikkat etmen gereken adsense hesabında ki adresin ile dekonttaki adresin aynı olmalı. Zaten amaçta adsenseye kimlik bilgilerinin ve adresinin doğru oldugunu kanıtlamak ;)

AgarioGo.com Agar io oyna

• Üyelik 21.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek reklamcılık
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 29 / 13
  • Ticaret 1, (%100)

Bym adlı üyeden alıntı

Evet pin gelene kadar bu şekilde kalır. Ama sana tavsiyem , kimlik fotokopinin ön yüzü ve adresini belgeleyebilecegin bir evrağı (banka dekontu olabilir) ,
https://www.google.com/adsense/support/bin/request.py?hl=tr&contact_type=id_verification&rd=3
burdaki formu doldurarak göndermen. Böylelikle pin girmeden hesabın tam anlamıyla onaylanmış olur.

Örneğin, ben alttaki resmi yollamıstım. Aynı gün içinde onaylandı ve pin girmeme gerek kalmamıstı...

Yalnız burda dikkat etmen gereken adsense hesabında ki adresin ile dekonttaki adresin aynı olmalı. Zaten amaçta adsenseye kimlik bilgilerinin ve adresinin doğru oldugunu kanıtlamak ;)

Hocam emek harcayıp bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Fakat gerek adsense forumları gerekse buradan arkadaşlar diyorki, 3 defa pin isteyeceksin 3 defada da gelmezse kimlik ile doğrulama yapabilirsiniz.

• Üyelik 12.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 1 / 17
  • Ticaret 1, (%100)
Yani bilmiyorum. Ben bi defa istemistim baya bir zaman gecti gelmedi, bende yukarıda bahsettiğim işlemi yaptım. Hesap onaylandı.
Hatta ondan baya bir zaman sonra da pin geldi:D
Sen yinede pin'in gelmesini bekle ama 1-2 ayını alır tahminimce.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 21.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek reklamcılık
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 29 / 13
  • Ticaret 1, (%100)

Bym adlı üyeden alıntı

Yani bilmiyorum. Ben bi defa istemistim baya bir zaman gecti gelmedi, bende yukarıda bahsettiğim işlemi yaptım. Hesap onaylandı.
Hatta ondan baya bir zaman sonra da pin geldi:D
Sen yinede pin'in gelmesini bekle ama 1-2 ayını alır tahminimce.

:) peki bekleyelim ozaman biraz daha. tekrar teşekkür ederim hocam
Bym

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 1 / 17
  • Ticaret 1, (%100)
Rica ederim.
trkolik

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al