wmaraci reklam

Onay Alamıyorum Artık Tükendim...

34 Mesajlar 3.952 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

requiem06 requiem06 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web tasarım - Seo
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Site adınızı gönderirsen inceleyebilirim.

wmaraci
reklam

ozidubai ozidubai Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 46 / K
  • Meslek webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** U**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Ben o kadar site yaptım google hiç banlamadı. Benim anlayamadığım banlanabilmek için siz ne yapıyosunuz? Mutlaka kurallarına uymayan birşey yaptınız ki banlamış. Bazı insanlar nedense kısa yoldan yükselmek için yapılmaması gereken işleri yapıyolar

• Üyelik 05.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 46 / K
  • Meslek webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** U**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

KazanamayanAdam adlı üyeden alıntı

hocam şöyle söyleyeyim daha önce onay aldım. pagespeed mobil hızı da pc hızıda 85 üzerinde. onay almaması imkansız olan 20 makale yazdım. Red geldi açıklamaya bakıyorsun. Sebepte yok. politikalarımıza uygun değil diyor sadece. Başlarda yaptığım başvurularda en azından bir sebep öne sürüyordu. Acaba benim pc ip adresi falan mı mimlendi bilemiyorum ki şimdi sanal pc indirip kurup evden birinin adına hesap açıp deneyecem yine olmazsa bırakıcam temelli zaten. İlk ödemem 1200 tl idi onu bi alsaydım. Onu da alamadım sıfıra sıfır elde var sıfır yani durum.

Google 5 sene önce çok farklıydı artık o kadar seçici ki. Eskiden tek ihtiyaç özgün içerikti mesela şimdi o da yetmiyo. Sebebi o kadar çok site var ki google ın kimseye eyvallahı kalmadı biri gidiyo diğeri geliyo

• Üyelik 05.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 46 / K
  • Meslek webmaster
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** U**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Ha şunu da söyleyeyim bundan 2 sene önce 2 paragraf yazıyla açılan sayfalara bile google onay veriyodu artık vermiyo doyurucu içerik istiyolar. Yani eskiden az yazı çok görsel olayı vardı google amcamız artık bunu sevmiyo benim 4 uzun paragrafı siteme de onay vermediler 6 paragrafa uzattım yazıları sonra onay aldım. Artık doyurucu içerik devri. Kısa yazılarla sayfayı resimlerle doldurarak yapılan sitelerin hiç şansı yok içerik daha önemli

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al