wmaraci reklam

Onaylanmama sebebi?

5 Mesajlar 556 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Mattehus40 Mattehus40 Web Designer - Director Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Designer -Photoshop Expert
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar, daha önceki video sitemde adsense aldım ancak, şimdi fragman sitemde adsense koyup yayınlamak istedim ama sağolsun google amca izin vermedi.Site'nin onaylanmama sebebi " Telif Hakkı ile Korunan Materyaller " diyor.Önceki sitemde de bu tarz videolar vardı ama peki orayı neden onayladı? Pm olarak sitede yapmam gereken işlemler hakkında yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler.

Site: http://www.fragmanlarizle.org/

Detbig.com - Sosyal Gençlik Platformu
wmaraci
reklam

mFurkan mFurkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Anestezi Teknisyeni
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 13 / 30
  • Ticaret 1, (%100)
Belirttiğiniz site üzerinden Adsense başvurusu mu yapıyorsunuz? Eğer durum böyleyse şuan için fragman sitesi üzerinden adsense hesabı alabileceğininizi sanmıyorum. Bu sitenizle ilgilenmeye devam edip bir yanda da özgün bir blog geliştirirseniz başvurunuzu blogunuz üzerinden yapmanız size büyük avantaj sağlayacaktır. Adsense hesabını aldıktan sonra fragman sitenizde reklam yayınlarsınız.
Ekledim: Sitenizin hızı an itibariyle çok yavaş. İlgilenseniz iyi olur.

• Üyelik 21.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 1, (%100)

mFurkan adlı üyeden alıntı

Belirttiğiniz site üzerinden Adsense başvurusu mu yapıyorsunuz? Eğer durum böyleyse şuan için fragman sitesi üzerinden adsense hesabı alabileceğininizi sanmıyorum. Bu sitenizle ilgilenmeye devam edip bir yanda da özgün bir blog geliştirirseniz başvurunuzu blogunuz üzerinden yapmanız size büyük avantaj sağlayacaktır. Adsense hesabını aldıktan sonra fragman sitenizde reklam yayınlarsınız.
Ekledim: Sitenizin hızı an itibariyle çok yavaş. İlgilenseniz iyi olur.

Başvuruyu öncelikle video sitesi üzerinden yaptım.Oradan kabul olmayınca bu site üzerinden başvurdum yine kabul olmadı.Yeni bir site evet, içerikler gün geçtikce tabi ki çoğalacaktır.Sitenin hızı ile ilgili gzip ve cache gibi eklentileri kurdum ancak, kimi zaman gayet hızlı kimi zaman ise yavaş oluyor.Onu bende anlamış değilim açıkcası.

mFurkan mFurkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Anestezi Teknisyeni
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 13 / 30
  • Ticaret 1, (%100)

Mattehus40 adlı üyeden alıntı

Başvuruyu öncelikle video sitesi üzerinden yaptım.Oradan kabul olmayınca bu site üzerinden başvurdum yine kabul olmadı.Yeni bir site evet, içerikler gün geçtikce tabi ki çoğalacaktır.Sitenin hızı ile ilgili gzip ve cache gibi eklentileri kurdum ancak, kimi zaman gayet hızlı kimi zaman ise yavaş oluyor.Onu bende anlamış değilim açıkcası.

Video sitesi veya butür fragman siteleri ile adsense başvurusu yapıp kabul edilmeniz açıkçası tesadüf olurdu zaten. Söylediğim gibi şu günlerde adsense alabilmeniz için şöyle içerik ve tasarım açısından güzel bir blog oluşturup onunla başvuru yapmanız gerekiyor.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 21.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
Bu hafta zaten inşallah kendi tasarımımıza geçeceğiz.Hazırlanıyor tasarım.Birde öyle deneyeceğim.Birçok fragman sitesinde adsense bulunuyor.Ancak, bunları blog vs. gibi sitelerle mi aldılar bilemeyiz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al