wmaraci reklam

Popads kodu bozulma yapıyor

5 Mesajlar 959 Okunma
smmexpress

mhmtyc mhmtyc info4idea.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 2 / 39
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba arkadaşlar sitemde banner reklamlar vardı şimdi birde popads reklamlarını aldım sitede temayı değiştirdim eski temada resimlerde yerinden kayıyordu şimdi ise yeni temada sadece reklamlar yerinden kayıyor yerinden kayma ne derseniz sağ tarafta bulunan reklam sayfanın en altına footer alanının üstüne geliyor diğer reklamda yazının hemen altında bulunan reklamda onun yanına gidiyor bu şekilde sorun yani popads kodunu head arasından kaldırınca sorun yok bu kodu nereye yapıştırabilirim kodlarda veya kod üzerinde değişiklik yapabilir miyim yardımcı olacak var mı? bu kodu mesela yan tarafa felan yapıştırınca da sayım hiç olmuyor onu denedim baya bir düşüş yaşadım

wmaraci
reklam

aakinci aakinci hdfilmdevi.org Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Öğretmeni
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 902
  • Beğeniler 51 / 110
  • Ticaret 51, (%96)
hocam sitenizde js sıkıştırmak için eklenti kullanıyorsanız ondan kaynaklanıyor olabilir benimde başıma gelmişti.

• Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 2 / 39
  • Ticaret 4, (%100)

aakinci adlı üyeden alıntı

hocam sitenizde js sıkıştırmak için eklenti kullanıyorsanız ondan kaynaklanıyor olabilir benimde başıma gelmişti.

Sitede 3 tane eklenti aktif şuan onlarda
-WP-Syntax
-Wordpress Jetpack(Aktif olanı ayarlarında Extra Sidebar Widgets,Mobil Tema,Subscriptions,WordPress.com istatistikleri)
-Google XML Sitemap

Başka eklentiler de var ama pasif olarak duruyor önceden kullanıyordum daha sonra gerek kalmadığından pasif halde durmakda

Ek Olarak: Neyse yapcak birşey yok ya bulamadım bir türlü bende yana bileşen olarak ekledim artık sayımları az ama görüntüde bozulma yapmıyor kalsın o şekilde

aakinci aakinci hdfilmdevi.org Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Öğretmeni
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 902
  • Beğeniler 51 / 110
  • Ticaret 51, (%96)

mhmtyc adlı üyeden alıntı

Sitede 3 tane eklenti aktif şuan onlarda
-WP-Syntax
-Wordpress Jetpack(Aktif olanı ayarlarında Extra Sidebar Widgets,Mobil Tema,Subscriptions,WordPress.com istatistikleri)
-Google XML Sitemap

Başka eklentiler de var ama pasif olarak duruyor önceden kullanıyordum daha sonra gerek kalmadığından pasif halde durmakda

Ek Olarak: Neyse yapcak birşey yok ya bulamadım bir türlü bende yana bileşen olarak ekledim artık sayımları az ama görüntüde bozulma yapmıyor kalsın o şekilde

hocam ben oları kullanmıyorum o konuda bir şey diyemeyeceğim. Ancak hepsini pasif yap sonra bak eğer düzelir ise sıra ile aktif edip sorunu hangisi yaratıyor bulabilirsin. Ama düzelmez ise hepsi pasif iken o zaman başka bir sorun vardır.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 2 / 39
  • Ticaret 4, (%100)

aakinci adlı üyeden alıntı

hocam ben oları kullanmıyorum o konuda bir şey diyemeyeceğim. Ancak hepsini pasif yap sonra bak eğer düzelir ise sıra ile aktif edip sorunu hangisi yaratıyor bulabilirsin. Ama düzelmez ise hepsi pasif iken o zaman başka bir sorun vardır.

Saol hocam başka zaman bakcam artık ona kalsın şimdilik

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al