wmaraci reklam
lidertakipci

Pr5 Domain ve sektör

13 Mesajlar 1.935 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

NeTKulis NeTKulis Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web tasarım ve güvenlik sistemleri
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad İ** N**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 4 / 10
  • Ticaret 5, (%60)

ExAct adlı üyeden alıntı

Markafoni Bahsettiğiniz sanırım bu aslında yapılır çok vakit ayıramıcam sadece post geçebilceğim olması lazım ;)

çok para kazanmak istiyorsan esc. sitesi kur usta sadece post girersin olur biter :D
ExAct

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

thersevo thersevo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 18 / 12
  • Ticaret 6, (%100)

ExAct adlı üyeden alıntı

Hocam ses derken mp3 üzerine bir sitemi marka sitesi ve arkadaşlık sitesi kurmayı düşündük vazgeçtik adsenseden kazanabilceğimiz sektör istiyoruz ama kararsızlık birşey yapamıyoruz :)

Marka derken fobito da bi isim ama sektörüyle uymuyor adamlar android & ios oyun paylaşıyorlar siteleri o şekilde ve isimleri fobito yani marka derken bunu kastetmiştim bilhassa.diafoni de çok şey olabilir gitar dersleri müzik dersleri , işte ne biliyim arkadaş demiş elbise&ürün vesaire satışı yani post atıp adsense kazanacağınız iş bence müzikle ilgili olabilir.Yada daha farklı bir şey benim aklıma gelen budur hocam.Başarılar.
ExAct

kişi bu mesajı beğendi.

ExAct ExAct Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı Okuyor
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 33 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

thersevo adlı üyeden alıntı

Marka derken fobito da bi isim ama sektörüyle uymuyor adamlar android & ios oyun paylaşıyorlar siteleri o şekilde ve isimleri fobito yani marka derken bunu kastetmiştim bilhassa.diafoni de çok şey olabilir gitar dersleri müzik dersleri , işte ne biliyim arkadaş demiş elbise&ürün vesaire satışı yani post atıp adsense kazanacağınız iş bence müzikle ilgili olabilir.Yada daha farklı bir şey benim aklıma gelen budur hocam.Başarılar.

Saolun hocam teşekkürler.

Ek Olarak: Konu Güncel Fikri olan varmı arkadaşlar ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al